Reklama
Reklama

Komentarze

2
Z
ziolkopatryk88 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Edukacja w szkole, na najwyższym poziomie. Dziękujemy naszemu rządowi za MENiS.

0

Zglos komentarz

B
basik_m 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zadano 21:06:15... na wioskę dodano 21:09:39....

0

Zglos komentarz

Reklama