Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
MenfOrek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dobra może ma ale to jest po prostu żenujące wstawiać takie zdjęcia... Ma takie zdjęcia z Biberem, montaną.. itp.

0

Zglos komentarz

K
kostek1111 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale żal hahaha

0

Zglos komentarz

Reklama