Reklama
Reklama

Komentarze

4
R
rafxci 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ąz zachciało mi się wypić piwko :D

0

Zglos komentarz

N
Nile 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zajebista reklama, gdzie tu wiocha??

0

Zglos komentarz

L
Luisia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Super ta reklama aż człowiek ma ochotę na Heinekena :D Tylko nie rozumiem gdzie tu wiocha?????

0

Zglos komentarz

D
DiabloKg 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie ma wiochy ale reklama pierwsza klasa :D

0

Zglos komentarz

Reklama