Reklama
Reklama

Komentarze

3
R
renifer112 🌾 Wieśniak
14 lat temu

takie tam...w s**czu xD

0

Zglos komentarz

S
ssijlalax3 💩 JP 100%
14 lat temu

Ty ! Czytaj to uważnie , jak lekturę . A więc , usuń to zdjęcie , bo inaczej pogadamy ! Odczep się od Magdyy i od Agaaty , nie wyzywaj ich , nie obgaduuj ,poprostu odwal się nawet nie patrz na nie ! Kminisz to czy Ci to Z DUŻYCH LITEr NAPISAĆ ! Albo inaczej z Tb pogadać , nie bd taka łagodna ..

Ty ! Czytaj to uważnie , jak lekturę . A więc , usuń to zdjęcie , bo inaczej pogadamy ! Odczep się od Magdyy i od Agaaty , nie wyzywaj ich , nie obgaduuj ,poprostu odwal się nawet nie patrz na nie ! Kminisz to czy Ci to Z DUŻYCH LITEr NAPISAĆ ! Albo inaczej z Tb pogadać , nie bd taka łagodna ..

0

Zglos komentarz

O
ogarnijxsie 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak ja te dziewczynki widzę pierwszy raz na oczy. przypadkowo wpadlem na to zdjecie. co wy sobie wyobrażacie? ten portal jest po to. tak? tak. przestańcie mi pisać ze zal mi d**e ściska bo mnie nie znacie. hahah jak mam obgadywac jak najprawdopodobniej jestem z innej czesci kraju? żałośni jesteście.

jak ja te dziewczynki widzę pierwszy raz na oczy. przypadkowo wpadlem na to zdjecie. co wy sobie wyobrażacie? ten portal jest po to. tak? tak. przestańcie mi pisać ze zal mi d**e ściska bo mnie nie znacie. hahah jak mam obgadywac jak najprawdopodobniej jestem z innej czesci kraju? żałośni jesteście.

0

Zglos komentarz

O
ogarnijxsie 🌾 Wieśniak
14 lat temu

naskoczcie na wszytkich użytkowników tak będzie najlepiej. nie wiem nawet o kim mówicie!!

0

Zglos komentarz

Reklama