Reklama
Reklama

Komentarze

84
[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Człowiek z wąsem z Albanii

0

Zglos komentarz

D
DamekCC 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kupie jego płytę jutro w Empiku ;]

0

Zglos komentarz

L
ladymorgana 😏 Szyderca
14 lat temu

założę się, że nagrywa dobry rap :D

0

Zglos komentarz

V
van_Gucious 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mr.Alien w roli głównej

0

Zglos komentarz

A
apollokid 😏 Szyderca
14 lat temu

pezet

0

Zglos komentarz

S
sinponadskale 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a może dobrze rapuje...

0

Zglos komentarz

C
cieniowata 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zazdrosna ??

0

Zglos komentarz

M
mikros7 🌾 Wieśniak
14 lat temu

...pisze się Ani a nie "Anii"

0

Zglos komentarz

C
czarnulka87_21 🌾 Wieśniak
14 lat temu

... i ten kretyńsko- przygłupawy wyraz twarzy...

0

Zglos komentarz

T
trufel4 🌾 Wieśniak
14 lat temu

fffffff freistajla ! :D łaka maka fą xD tak ja go widze :D

0

Zglos komentarz

S
saskia_88 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Jak mówią słowa jednej piosenki: "brzydka ona - brzydki on, a taka ładna miłość (...)"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Normalnie jaki elo yo gangsta. :P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Niewyjściowy typ do pokazywania wyłącznie w pomieszczeniach zamkniętych

0

Zglos komentarz

M
MalutQa 💩 JP 100%
14 lat temu

Chyba lubi się bawić w DJ HaHaHa OMG

0

Zglos komentarz

I
ivi12345 🌾 Wieśniak
14 lat temu

On ma tylko jedną twarz to skąd ma wziąć inne zdjęcia :P hihi

0

Zglos komentarz

J
jarecki1910 💩 JP 100%
14 lat temu

ania pewnie nie lepsza od niego

0

Zglos komentarz

S
skorupkoss 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ciekawe jak ta Ania wygląda że tak jej szkoda:D

0

Zglos komentarz

P
pawel_gor 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ło, qrwa, bad gangsta...

0

Zglos komentarz

M
MagSkon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

...mały Eminem ;)

0

Zglos komentarz

H
Helli_dV 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a my współczujemy Tobie braku słownika ortograficznego... "Ani" a nie "Anii".

0

Zglos komentarz

N
Natalijkka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ja też wiochy tutaj nie widzę!!!! ciekawe jak bardzo trzeba się nudzić by całymi dniami siedzieć na necie i wyszukiwać takie zdjęcia, czasem lepiej się zastanowić co i w jakim celu się wyśmiewa... można zrobić komuś krzywdę

0

Zglos komentarz

C
cyncykator 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Krzywdę sobie ludzie robią sami wrzucająć do neta np takie o to zdjęcia

0

Zglos komentarz

V
van_Gucious 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak Ci nie pasi to po ch** korzystasz z tej strony. dziekuję i dobranoc

0

Zglos komentarz

X
xxAlutkAxx 💩 JP 100%
14 lat temu

on jest zdecydowanie z Kielc, też go kojarzę

0

Zglos komentarz

B
Bounsiarz001 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Darth plagueis ś.p. mistrz darth'a Sidiousa

0

Zglos komentarz

G
gosiek1212 😏 Szyderca
14 lat temu

omg .!! a jak napisze zall przez dwa l albo omgg przez dwa g to tez nie znaczy ze nie umiem pisac ... szkoda ludzi ...

0

Zglos komentarz

B
brits 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ciekaw jestem, jak wyglada Ania, jak taka ponetna jak ziomek powyzej to nie ma czego wspolczuc ;p;p;p

0

Zglos komentarz

M
magmam5555 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A może ta Ania go kocha??? Wlasnie takiego...

0

Zglos komentarz

M
matti1232 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ziomuś xd

0

Zglos komentarz

X
xxxfujxxx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Aniu bardzo Ci współczujemy

0

Zglos komentarz

S
Sztuczkers 🌾 Wieśniak
14 lat temu

4ever alone

0

Zglos komentarz

S
subaction 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Słownik w dłoń, mądralo! Pisze się "Ani", a nie "Anii". Współczujemy Tobie z powodu braków wiedzowych oraz tego, że pewnie Ciebie NIKT nie kocha. Żal.

0

Zglos komentarz

D
doducha118 💩 JP 100%
14 lat temu

kuzwa nie rozumiem was ludzie, widac zejest chory,to juz takim ludzią nie pozwala sie na wstawianie takich fotek...lepiej czepiajcie sie rozebranych dziwek... nie rozumiem was seryjnie....juz nic sie wam nie podoba

0

Zglos komentarz

L
lavoque 🌾 Wieśniak
14 lat temu

z Kielec :D

0

Zglos komentarz

A
alma 😏 Szyderca
14 lat temu

nie widze tu jakoś specjalnie wiochy

0

Zglos komentarz

P
przem 😏 Szyderca
14 lat temu

to kiep i tyle

0

Zglos komentarz

M
marzenka2021 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale burak!!!!!

0

Zglos komentarz

Q
qqqqqq 🌾 Wieśniak
14 lat temu

yo ;D

0

Zglos komentarz

J
jebaczkov 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ania napewno nie wyglada i nie jest lepsza :D

0

Zglos komentarz

J
jebaczkov 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ania napewnoe nie wyglada i nie jest lepsze :D

0

Zglos komentarz

K
Krzysiek_28 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

To jest DJ paluch :D

0

Zglos komentarz

G
giser 🌾 Wieśniak
14 lat temu

on jest chyba z kielc gdzies go kojarze

0

Zglos komentarz

D
Dune 😏 Szyderca
14 lat temu

Typowy przedstawiciel fanów hip-hopolo. Swoją drogą - cieknie mu dach że ciągle w czapce albo kapturze?

0

Zglos komentarz

P
14 lat temu

gosiek1212 wspolczujemy twoim rodzicom imitacjo maciory

0

Zglos komentarz

N
Nikky 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja go znam :D

0

Zglos komentarz

P
piszczala 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A może się świetnie dogadują z Anią.Bo chyba o to w związku chodzi?!

0

Zglos komentarz

E
esteve 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o fak, koleś ode mnie z osiedla...

0

Zglos komentarz

P
paulinka_983 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Fajny mikrofon ;D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ania , Ania idealna do ... gotowania.

0

Zglos komentarz

A
adidasgroup 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to pewnie jakis lokalny raper;]

0

Zglos komentarz

X
x3Paulinka 💩 JP 100%
14 lat temu

cieszy sie ze wogole jakas go zechciala i na kazdym kroku wyraza swoja radosc

0

Zglos komentarz

S
Shota ⚔️ Jedi
14 lat temu

za to za Tobą kolejka się ustawiła co? nie martw się o jego powodzenie , pilnuj lepiej żeby Ci któryś brzucha nie zostawił

0

Zglos komentarz

H
hunterka205 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ania na pewno jest zachwycona xD

0

Zglos komentarz

K
Kisiel.O_O 🌾 Wieśniak
14 lat temu

DJ *-*

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Nie irytują mnie jakoś specjalnie takie zdjęcia. Dlatego uważam, że gościu zajmuje miejsce prawdziwym wiochmenom.

0

Zglos komentarz

M
misiek.84 💩 JP 100%
14 lat temu

no co wy chcecie- nieudany lans

0

Zglos komentarz

T
trilho 🏹 Łowca
14 lat temu

aniu zmien chlopakowi styl bo jest nieudolny

0

Zglos komentarz

A
alwaysthesun 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A dla mnie ziomeczek ma swój styl, może i kiczasty i śmiechowy, ale jeżeli on się czuje szczęśliwy, to propsy dla niego:)

0

Zglos komentarz

L
Lanling 😏 Szyderca
14 lat temu

gosiek1212 a Ciebie ktoś kocha ?

0

Zglos komentarz

G
gori 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Polski biały tupac-murzyn-gangsta

0

Zglos komentarz

O
ooNaa20 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gosia jest chyba zazdrosna...

0

Zglos komentarz

A
A-s-k-a 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chyba zapomnieli go kochać :D

0

Zglos komentarz

W
WithNight 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A niech sobie chłopak ma nawet i 100 takich samych zdjęć... skoro lubi to nam nic do tego :)

0

Zglos komentarz

C
Czapa1991 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gordon Freeman?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ania marnuje się u niego. Mogłaby urodzić mi dużego, silnego zdrowego syna.

0

Zglos komentarz

M
mazi220v 🏹 Łowca
14 lat temu

Chyba jest wokalistą:D:D

0

Zglos komentarz

B
buka18 🌾 Wieśniak
14 lat temu

co ja pacze ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Szacunek Ludzi Ulicy. Yo!

0

Zglos komentarz

F
fifolsky 💩 JP 100%
14 lat temu

cicho.. on jest przecież raperem, nie widać?! :D Ani, a nie Anii.

0

Zglos komentarz

C
Cthulhuhead 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A ta sceneria...

0

Zglos komentarz

N
nieznany24 🏹 Łowca
14 lat temu

Śniegu za oknem nie ma a tu taki bałwan !

0

Zglos komentarz

T
tygrysek19on 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wspolczujmy Ani...

0

Zglos komentarz

M
matig1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

szczegółowo 4 zdj ^^

0

Zglos komentarz

M
matig1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Yo yo madafaka madafaka.

0

Zglos komentarz

M
marinpln 🌾 Wieśniak
14 lat temu

miłość jest ślepa w jego przypadku dosłownie

0

Zglos komentarz

M
Matteuszz 💩 JP 100%
14 lat temu

gangsta.!

0

Zglos komentarz

F
franekaka 😏 Szyderca
14 lat temu

ma leb jak stozek :D

0

Zglos komentarz

R
Rudol 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Może Tobie należy współczuć? No i co w tym złego, że chłopak kocha Anię?

0

Zglos komentarz

G
gosiek1212 😏 Szyderca
14 lat temu

Jezu jak komus sie nie podoba to niech nie patrzy ;/ . dla mnie jest wiocha i tyle ! . mam prawo zeby wyrazac swoje zdanie . elo ;]

0

Zglos komentarz

C
cyncykator 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zastanów się co powiedziałaś dziecinko...wiocha,tak? z jakiegoś powodu tu wylądowało,więc jak niby mamy na to nie patrzeć ? po to właśnie ta strona jest założona żeby patrzeć na takich cudaków

0

Zglos komentarz

B
Biszu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Styl i foty wiocha i tyle. To że wygląda jak wygląda nie świadczy do końca o tym jakim jest człowiekiem i nie należy się z tego śmiać :P A że kogoś kocha... to nie wiocha.

0

Zglos komentarz

T
TylkoNa10Minut 😏 Szyderca
14 lat temu

I gdzie tu wiocha? Pokażcie siebie a potem oeniajcie.

0

Zglos komentarz

K
klaudiaklaudia1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

raper. jeszcze o nim świat usłyszy

0

Zglos komentarz

L
lolo16 🌾 Wieśniak
14 lat temu

heh^^ zapewne;p

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

klaudiaklaudia1, Ich will dich ficken, gib mir deine telefonnummer. Ich zahle dir eine Menge.

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
14 lat temu

Hehe wyglada jak wyglada, to ze kogos tam kocha tez wiocha nie jest.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ich will dich ficken...

0

Zglos komentarz

L
liseq 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nowa nadzieja polskiego rapu :D

0

Zglos komentarz

W
wampiX 😏 Szyderca
14 lat temu

Gangsta.

0

Zglos komentarz

W
wafel461 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Współczujmy czego? Że ma kogoś, kto ją kocha? Autor chyba jakiś niekochany jest i zazdrości. Ale spoko, każda potwora znajdzie swego adoratora, hiehie.

0

Zglos komentarz

B
blackdevil1991 🌾 Wieśniak
14 lat temu

biedna ania...

0

Zglos komentarz

Reklama