Reklama
Reklama

Komentarze

4
F
files20 🌾 Wieśniak
14 lat temu

widziałem tą klijentke tylko siedziała z drugiej strony stołu WTF

0

Zglos komentarz

M
MartySSSxD 🌾 Wieśniak
14 lat temu

bo ja tą klijentke też ja wrzucałam ; d

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
14 lat temu

pieprzeni analfabeci KLIENTKA BEZ K...rwa ,,J" Komentujecie ,a sami wiocha śmierdzicie.

0

Zglos komentarz

R
rimi455 🌾 Wieśniak
14 lat temu

widzisz @szulcik, nawet tłumaczenie dużymi literami nie pomogło :D

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
14 lat temu

moge jedynie stwierdzic ,ze to żałosne. Nie widziec, Nie slyszeć, Nie mówic i NIE MYSLEĆ !!!!

0

Zglos komentarz

Reklama