Reklama
Reklama

Komentarze

2
A
ardylord1 💩 JP 100%
14 lat temu

Tu nie ma nic wiejskiego ! -.-

0

Zglos komentarz

M
metalla 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jest, jest - "dziupek" w opisie ;)

0

Zglos komentarz

I
imbik 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Drobna literówka;] Chciałem walnąć wsiowe zdjęcie, walnąłem wsiowego ortografa. Bywa;)

0

Zglos komentarz

Reklama