Reklama
KOCIAK Podobno od zawsze chciał  zostać gwiazdą

KOCIAK Podobno od zawsze chciał zostać gwiazdą

przez [Usunięty użytkownik] — 14 lat temu
68

Zglos post

Reklama

Komentarze

52
W
wdupiesliwki 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dzióbka nie zrobił... - WIOCHA!

0

Zglos komentarz

A
asita887 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Fajna tunika :-)

0

Zglos komentarz

I
Inarius 🌾 Wieśniak
14 lat temu

O.. Nowa metoda na poznawanie charakteru ludzi na podstawie zdjęć. Brawo.

0

Zglos komentarz

T
trilho 🏹 Łowca
14 lat temu

tragedia

0

Zglos komentarz

A
Amkor 🌾 Wieśniak
14 lat temu

do tych co twierdzą ze to dla zgrywu i draki proponuje okuliste , zbyt wiele szczegółów pazurki makijaż no i znajac autora zapewne jest to jego lowelas którym chce sie poszczycić i pochwalić dewiant jeden

0

Zglos komentarz

A
Amkor 🌾 Wieśniak
14 lat temu

do tych co sie odwołuja do tolerancji , ja jestem tolerancyjny tylko wobec ludzi a nie zwierząt anomalii człowieczeństwa i przeciwstawianiu sie cyklą natury

0

Zglos komentarz

A
Amkor 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i do autora weż sie już homosie poryty skasuj stąd i z ziemi bo jesteś tylko pogwałceniem wszystkiego co ludzkie

0

Zglos komentarz

J
jasioo1988 🌾 Wieśniak
14 lat temu

amen

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
14 lat temu

zgadzam sie z toba kolego za duzo tutaj szczegołow jakos miny wesolej ,usmiechnietej od zartów rowniez nie widze.... dla mnie to zaden zartownis to rasowy pe**ł ,ktory w damskich ciuchach czuje sie gornik w swoim kombinezonie. Tacy ,,faceci" to wstyd dla tych normalnych facetów.

0

Zglos komentarz

G
gagasta1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no i został...gwiazdą wiochy

0

Zglos komentarz

P
Podlasiak1977 ⚔️ Jedi
14 lat temu

bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

0

Zglos komentarz

A
amfia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Fajny kociak! Hehe! ;P ...ma chłopak poprostu niecodzienne poczucie humoru... ;D

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

rgb... "i minusik zasrańcu za takie tolerancyjne komentarze" he he

0

Zglos komentarz

A
Amkor 🌾 Wieśniak
14 lat temu

rgd77 nie odzywaj sie nie proszony i jak dłużej pożyjesz to pogadamy a narazie to do lekcji i nie trzep kapucyna na pornosach

0

Zglos komentarz

M
misiek.84 💩 JP 100%
14 lat temu

kolejna zniewiesciała ci**a

0

Zglos komentarz

C
Cezarion 🏹 Łowca
14 lat temu

"Obserwujac jego charakter" Ciekawe...

0

Zglos komentarz

M
malpa007 🏹 Łowca
14 lat temu

wtf ?

0

Zglos komentarz

R
rgb77 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahahaha jestem raczej pewien a nawet jeśli to trzeba być wieśniakiem żeby takie foty wstawiać a ja wieśniakiem nie jestem ale uwierz mi gdybym podejrzewał że moge być to bym napisał że jestem bi bo sie nie wstydzę

0

Zglos komentarz

X
xdd666xdd 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Michał Szpak?

0

Zglos komentarz

S
Siarka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To chłop czy baba ?

0

Zglos komentarz

K
kaczyberet 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a taka ładna bluzeczka..

0

Zglos komentarz

K
KSplayer 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"Ludzie" mają za dużo wolności to im na łeb pada.

0

Zglos komentarz

S
14 lat temu

mrauuuu kociaczku... takiego to bym schrupal

0

Zglos komentarz

T
tigi8885 😏 Szyderca
14 lat temu

najbardziej mnie wkurza to ze jak czlowiek napisz ze nie ma tolerancji dla takich ludzi do odrazu minusy .. powiedzcie mi ku ... jak mam miec chociaz troche tolerancji dla takich ludzi

0

Zglos komentarz

R
rzygamtecza16 🌾 Wieśniak
14 lat temu

parszywa bluzka ;/ taka plastikowaaaaaaaaa

0

Zglos komentarz

B
bjorkowa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

w takim wypadku to przykro mi bardzo ale jeffre star to szyk, elegancja i klasa.. nawet jak zyga platkami i farbuje swoje pieski na rozowo

0

Zglos komentarz

A
arobazyl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

straszydło. paskudny dewiant.

0

Zglos komentarz

B
blackberry122 💩 JP 100%
14 lat temu

hahah ale słit focia ;pp

0

Zglos komentarz

B
BabaJaga_ToJa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zakolanówki teraz w modzie :)

0

Zglos komentarz

M
marektca 💩 JP 100%
14 lat temu

kto to ku.wa ? Chylińska oO?

0

Zglos komentarz

A
alma 😏 Szyderca
14 lat temu

mrrrrau ;D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

cóz za kuszący wzrok;D

0

Zglos komentarz

R
rekin891 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kolejny co nie potrafi się wyróżnić jako facet i robi to jako homoniewiadomo.

0

Zglos komentarz

G
gori 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"Obserwując jego charakter" xD ciekawe stwierdzenie;d jest aż tak namacalny?

0

Zglos komentarz

L
Lanling 😏 Szyderca
14 lat temu

Fajny kotek na bluzeczce

0

Zglos komentarz

E
elMacho 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Z takimi pałąkowatymi nogami taka krótka bluzeczka? Nieeeeee :/

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

Obserwuje pana, jestem jak twój anioł struż. Mądrze proszę pisać. To i ja będę grzeczny.

0

Zglos komentarz

D
Darcy 😏 Szyderca
14 lat temu

Outlaws13, wracaj do szkoły, albo kup sobie słownik i czytaj !!

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

Pod tym absurdem obowiązuje taka pisownia żeby autor dał radę przeczytać. Kumasz cioto

0

Zglos komentarz

A
Amkor 🌾 Wieśniak
14 lat temu

darcy ty tęczówko tryplasta do szkoły to sam się wyślij może nauczysz sie co to jest naturalne współżycie seksualne

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Przyznać się pe**ły który to z was jest na zdjęcu elMacho czy Darcy? Pe**łom mówimy stanowcze NIE!

0

Zglos komentarz

E
elMacho 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Untermensch, kiedy w końcu do tej twojej twardej główki dotrze, że NIE PRZEBIERAM SIĘ W DAMSKIE FATAŁASZKI???

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ich Grüβe Dich Josef_Goebbels.

0

Zglos komentarz

E
elMacho 🌾 Wieśniak
14 lat temu

So hab' ich gemeint, mein Lieber :D

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

ZERKNĄŁEM NA AUTORA WSTAWKI I WSZYSTKO JASNE, CZEGO SIĘ INNEGO MOŻNA SPODZIEWAĆ PO PE**LE.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ale Kicia hehehe Ja tam nie mam nic do pe**łów, ale takie zdjęcia to patologia..

0

Zglos komentarz

M
misiek1209 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mrrr niezła kociczka z niego :P hehehe

0

Zglos komentarz

F
fukastic 🏹 Łowca
14 lat temu

zaś peda* i zaś ten sam autor. blee

0

Zglos komentarz

X
xxwaniliaxx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mrrrau.

0

Zglos komentarz

N
Neym 💩 JP 100%
14 lat temu

Powiedzcie tylko, że ten koleś przegrał jakiś zakład i był naćpany O_o

0

Zglos komentarz

X
xyz100 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Charakter oceniasz na podstawie zdjęcia? Ciekawe, ciekawe... ;>

0

Zglos komentarz

F
fukastic 🏹 Łowca
14 lat temu

myślę, że to zdjęcie akurat dużo mówi

0

Zglos komentarz

X
xyz100 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Myślę, że to zdjęcie zrobione dla żartu. Choćby nawet nie, nie sądzę, żeby dało się czyjś charakter "obserwować" patrząc na zdjęcie...

0

Zglos komentarz

N
niedeptamtrawy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jaki wieśniak! źle dobrał szminkę!

0

Zglos komentarz

D
daga26061988 💩 JP 100%
14 lat temu

co do opisu zdjęcia to od kiedy można stwierdzic jaki kto ma charakert po obejrzeniu zdjecia? z czego wywnioskowałeś/łaś charater tego chłopaka? CHŁOPAK PRZEBRAŁ SIE MOŻE NA PRZEBIERANCE A TU OD RAZU ZE WIOCHA :p

0

Zglos komentarz

A
aryaaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ten nade mną to sztywniak:p no i co z tego że mógłbyć na przebierańcu? Wiocha to wiocha. Poza tym, nikt mu nie kazał przebierać za laskę. A zresztą żadna z niego laska... Niedość, że brzydka, to jeszcze ze źle dobraną szminką! ;D

0

Zglos komentarz

D
daga26061988 💩 JP 100%
14 lat temu

ja i sztywniak? haha po pierwsze to jestem kobieta wiec jak cos to sztywniara ale wierz mi do takich nie należę :P:D:)

0

Zglos komentarz

S
sylwek1199 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale bluzkę za to ma fajną

0

Zglos komentarz

G
GRiNGO4408 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no nic, tylko bolec w stolec!

0

Zglos komentarz

M
marcyl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

piękna Kiki z domu starców :P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Trąci mi tu latami 80-tymi.

0

Zglos komentarz

R
rgb77 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i minusik zasrańcu za takie nietolerancyjne komentarze

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
14 lat temu

a chcialbys kolezko zeby twoj syn tak wygladał ????albo moze ojciec ,ktoremu na stare lata rzucilo sie na leb i woli meskiego penisa w ustach ????

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
14 lat temu

chcesz byc gejem ??? badz sobie rob co chcesz ale w domu bez upubliczniania. Jest wolnosc slowa moge myslec i pisac na te tematy co chce.

0

Zglos komentarz

I
iquitosguayau 🌾 Wieśniak
14 lat temu

rgb77, przed chwilą odsyłałeś fukastic do słownika, ale MOŻE sam byś się do tego najpierw zastosował? A co do homoseksualistów, to póki ich związki w Polsce nie są legalne, to niech się pie*dolą po kryjomu ;)

0

Zglos komentarz

C
ChangChang 🌾 Wieśniak
14 lat temu

fajna ta tunika jest ;D

0

Zglos komentarz

R
rgb77 🌾 Wieśniak
14 lat temu

iquitosguayau aaa sorki rzeczywiście masz racje z tą ortografia ale on tak użył w ogóle złego słowa

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
14 lat temu

rgb77 tak chyba nie do konca jestes hetero... Oczywiscie nie potepiam cie za wybor ,tylko jedynie na przyszlosc bys sie nie ujawniał.... Bo moje komentarze pod twoim zdjeciem beda takie same jak u tego jegomościa...

0

Zglos komentarz

Reklama