Reklama
Reklama

Komentarze

5
P
pozdro11 🌾 Wieśniak
14 lat temu

olsztyn miejska

0

Zglos komentarz

K
kitana1913 🌾 Wieśniak
14 lat temu

futszaczek ? to chyba ten plastik na dole :D bo koles lysy jak kolano ;P

0

Zglos komentarz

P
PIOTRSPR 🌾 Wieśniak
14 lat temu

barbie i ken? nie no on mi kena nie przypomina;d

0

Zglos komentarz

M
megacycu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dwa barany, nie wstyd ci sie jeleniu z takim granatem na necie pokazywac? To cos powinno z piwnicy nie wychodzic....

0

Zglos komentarz

K
klaudia666oln 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no olsztyn .

0

Zglos komentarz

Reklama