Reklama
Reklama

Komentarze

109
T
Tensora_Kuzyn 💩 JP 100%
14 lat temu

ruchnol bym

0

Zglos komentarz

I
Igor123456789 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Podziwiam ją , że umie chodzic w takich butach ha ; d

0

Zglos komentarz

W
wiochajestem 🌾 Wieśniak
14 lat temu

fb na pewno nie

0

Zglos komentarz

S
szalonooka1989 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wygląda jak do jakiejś sesji zdjęciowej. Bardzo ekstrawagancko, ale ciekawie :)

0

Zglos komentarz

P
PanCzara 🌾 Wieśniak
14 lat temu

żenada

0

Zglos komentarz

D
darka1992 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jeśli umie chodzić w tych butach to jest zajebista :P podziwiam

0

Zglos komentarz

V
vincvega 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

myślę, że nie umie dlatego siedzi ;)

0

Zglos komentarz

L
Loopie 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ona założyła się siedząc aby nie było problemów z dojściem

0

Zglos komentarz

T
traczek10 😏 Szyderca
14 lat temu

ak to co to jest - upadły anioł

0

Zglos komentarz

N
NaprawimyTo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

sztuką jest chodzić w takich butach . ;D

0

Zglos komentarz

E
everyth 😏 Szyderca
14 lat temu

freak girl... no cóż, mamy demokrację, lubi to się tak ubiera, chociaż prędzej uwierzę, że to sesyjka jakowaś ;)))

0

Zglos komentarz

G
14 lat temu

To jest zdjęcie z sesji. W takich butach nie chodzi się na co dzień.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Do czasu.

0

Zglos komentarz

E
EdekLowca 🌾 Wieśniak
14 lat temu

niesamowite obuwie... O ile się da w nim chodzić... Chwała i sława nieprzemijająca dla projektanta!!

0

Zglos komentarz

S
she123123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ona w nich nie chodzi:) to jest jej miejsce pracy tylko tam je zakłada i siedzi;)

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Projektant musiał popisać się znajomością fizyki wyznaczając środek ciężkości

0

Zglos komentarz

W
WD-40 🏹 Łowca
14 lat temu

po co ktoś miałby w takim czymś chodzić ?

0

Zglos komentarz

W
wciskamto 🌾 Wieśniak
14 lat temu

w jakim filmie ta postać bierze udział ? :>

0

Zglos komentarz

C
czesiopaskuda 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ooooo looosie!

0

Zglos komentarz

S
saskia_88 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Primo: to na pewno nie jest fb, secundo: to wygląda bardziej jak sesja zdjęciowa.

0

Zglos komentarz

H
hankamajerka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zgadzam się:)

0

Zglos komentarz

A
Agaton_xd 💩 JP 100%
14 lat temu

myślałam na początku że to GaGa, ale jak jej sie podoba to niech tak chodzi..

0

Zglos komentarz

V
vincvega 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

wygląda jak wielki ptak z ulicy sezamkowej ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

no blagam, wielki ptak cos soba reprezentowal, mial swoj styl i byl zolty;D

0

Zglos komentarz

Z
Zupa_Tost 💩 JP 100%
14 lat temu

I want this shoes

0

Zglos komentarz

D
d_kath 😏 Szyderca
14 lat temu

Nie chcę się wymądrzać, ale raczej powinno być "these shoes"...

0

Zglos komentarz

B
bergman 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Te buty nie są do chodzenia, prosze zwrócić uwage jak nogi dyspozycyjnie są rozłożone :>

0

Zglos komentarz

L
lemonteaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Buty na pierwszy rzut oka beznadziejne, ale jakby się głębiej zastanowić to raczej nie łatwo coś takiego wymyślić :P I faktycznie - to do sesji zdjęciowej.

0

Zglos komentarz

S
Szydercza 😏 Szyderca
14 lat temu

Fajne zdjęcie, fajny pomysł. Wątpliwe,żeby w nich chodziła :)

0

Zglos komentarz

K
Kiara92 🎖️ Snajper
14 lat temu

... i już wiemy w czym wyskoczy (z)Gaga na kolejnym koncercie :P

0

Zglos komentarz

S
sylwiaaa514 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ciekawe jak sie chodzi w takich butach.. ;p

0

Zglos komentarz

I
ice-stybreaker 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Obłędna laska, więc nie bardzo wiem czemu zaliczana do wiochy...

0

Zglos komentarz

A
amarenka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A... później baby marudzą ... :x że ich kręgosłup boli w wieku 30 lat ! :-D

0

Zglos komentarz

P
PiotrekJestem 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie rozumiem.. w Top Model na sesjach mają podobne stroje.. może to kolejna sesja.? ;p

0

Zglos komentarz

A
14 lat temu

druga lejdi zgaga

0

Zglos komentarz

A
allejaja 🏹 Łowca
14 lat temu

co to za ptak??

0

Zglos komentarz

G
golew 😏 Szyderca
14 lat temu

Trudno mi jednoznacznie określić, czy to wiocha, czy nie, ale życzę powodzenia przy samym wstawaniu z tej ławki, nie mówiąc już o chodzeniu...

0

Zglos komentarz

B
BystreOko666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no pewnie, że to sesja zdjęciowa... która kobieta o zdrowych zmysłach chodziłaby w takich butach :)

0

Zglos komentarz

M
madr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wymęczyła go. Muzembe lubić biała kobieta.

0

Zglos komentarz

W
wilczeokotocham 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ciekawe jak w takich się chodzi.I po co w ogóle takie projektują

0

Zglos komentarz

L
lulotek88 🏹 Łowca
14 lat temu

fajna ! :D ubrała się tak na pewno pod kątem sesji zdjęciowej !!! :D

0

Zglos komentarz

G
gosiulek 💩 JP 100%
14 lat temu

ciekawe jak w nich chodzi?

0

Zglos komentarz

B
boy92 😏 Szyderca
14 lat temu

Żywcem skopiowała styl Lady Gagi :) Mnie tylko ciekawi jak ta pani potrafi się w tych butach poruszać ;d

0

Zglos komentarz

B
brits 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Czad ;D

0

Zglos komentarz

E
ernest 🌾 Wieśniak
14 lat temu

bys sie cieszyla gdybys byla na jej miejscu... !!! modelka i sesja zdj... zadna wiocha

0

Zglos komentarz

M
maciek260375 😏 Szyderca
14 lat temu

i kupę kasy

0

Zglos komentarz

M
maciek260375 😏 Szyderca
14 lat temu

Subtelnie rozłożone nogi

0

Zglos komentarz

U
unity 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

połamania nóg na wybiegu czy na czym tam innym he

0

Zglos komentarz

M
maciek260375 😏 Szyderca
14 lat temu

Subtelnie rozłożone nogi

0

Zglos komentarz

I
Izulek-mrr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Babka kolorowa itp. Ale coś mi nie pasuje -.- Co to za ranczo .? ;D

0

Zglos komentarz

M
mousee 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to nie wiocha, to zdjęcie z sesji

0

Zglos komentarz

K
kastracjaKota 🌾 Wieśniak
14 lat temu

lepiej sobie wpisz w googlach cyber goth, fetish lub latex to zobaczysz od kogo kopiuje lady sraga...dziecinko

0

Zglos komentarz

D
damian44332 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Model Fest got. ;) Brak wiochy. PS. Krytyk

0

Zglos komentarz

D
dorhig 🌾 Wieśniak
14 lat temu

do wiochy to byl tego nie zaliczyla ... ale buty to ma fajne

0

Zglos komentarz

S
szyderca69 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie widzę wiochy, to jest jakaś wizja, nieźle... .

0

Zglos komentarz

Q
qwer-tyu8 🌾 Wieśniak
14 lat temu

czy wszystko co oryginalne musi być porównywane do Lady Gagi?

0

Zglos komentarz

W
wies1100 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A to nie jest jakaś sesja zdjęciowa?

0

Zglos komentarz

V
v.i.p.1 😏 Szyderca
14 lat temu

Na pewno za*******e wygodne buty!

0

Zglos komentarz

C
CzerwoneHawajki 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak jej wygodnie, i się nie przewraca niech sobie chodzi, ale to raczej sesja zdjęciowa, baranki ;)

0

Zglos komentarz

M
marcin1975rm 🏹 Łowca
14 lat temu

Córka generała Grievous'a

0

Zglos komentarz

K
kulfon_15 💩 JP 100%
14 lat temu

Lady Gaga ? o.O

0

Zglos komentarz

M
mery0909 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Lady Gaga się gubi:)

0

Zglos komentarz

M
mery0909 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Prawie jak koń... ciekawe czy umie galopem iiiihhhhaaaaa:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Chciałbym zobaczyć jak ona w tych butach chodzi.

0

Zglos komentarz

N
nordman1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

REWLACJA!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Nie chciałbym spotkać jej na mieście;>

0

Zglos komentarz

C
cicha666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dobre zdjęcie i tyle, nie wiem gdzie tu wiocha, po prostu sesja zdj i tyle...

0

Zglos komentarz

B
bakalu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pegaz!

0

Zglos komentarz

H
Hellos 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To coś chyba próbuje być sexi a do tego ma kompleks niższości:)

0

Zglos komentarz

D
dupajas1973 🌾 Wieśniak
14 lat temu

modliszka?

0

Zglos komentarz

K
kroljuljan1983 💩 JP 100%
14 lat temu

wszystkie kraje poszly z postepem w modzie,tylko w polsce dalej wiocha zawsze byla i bedzie przez takich krytykow bez wyobrazni jak wy

0

Zglos komentarz

N
Nutka1991 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o kur..!!!

0

Zglos komentarz

N
Nutka1991 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dodgadalaby sie z Michalem Szpakiem!Ja to sie ciesze ze w polsce nie wyznaczaja mody draqueen!!!!

0

Zglos komentarz

P
porcupine 😏 Szyderca
14 lat temu

Chciałbym zobaczyć, jak chodzi...

0

Zglos komentarz

U
uvoi 😏 Szyderca
14 lat temu

Chyba jestem nienormalny, bo podoba mi się w tym stroju! ;D

0

Zglos komentarz

M
marinpln 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dla mnie to jest SZTUKA a nie wiocha.

0

Zglos komentarz

L
lolo16 🌾 Wieśniak
14 lat temu

toporna:)

0

Zglos komentarz

C
christoph20 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Butty wymiatają!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

N
Nachtmahr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pomyślcie trochę. To nie ma być strój na dyskotekę w remizie, tylko do sesji zdjęciowej. Szokuje, ale dlatego że ma przyciągać uwagę i zainteresowanie. Jednak to naprawdę ekstremalna odmiana cybergota o_O wolę nawet nie myśleć jak ona chodzi.

0

Zglos komentarz

K
KotNaFiranie 😏 Szyderca
14 lat temu

Umieć chodzić w takich butach to już wyższa szkoła jazdy :)

0

Zglos komentarz

G
goophy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to jakas ukryta postac z ostatniego Final Fantasy?

0

Zglos komentarz

F
FuckYou22 💩 JP 100%
14 lat temu

pewnie na waginie ma tatuaz. Mowie wam. pelen Hardcore

0

Zglos komentarz

B
backardi1980 🎖️ Snajper
14 lat temu

Na pierwszy rzut oka myślałam,że laska jest koślawa i już zaczęłam współczuć a tu okazuje się,że to tylko koślawe buty... ;]

0

Zglos komentarz

H
hmm006 😏 Szyderca
14 lat temu

swietne zdjecie - kosmitka na Dzikim Zachodzie :)

0

Zglos komentarz

C
crazytofik 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ooo na teledysku widać że jednak potrafi chodzić w tych butach :D:D:D

0

Zglos komentarz

F
feverray 🌾 Wieśniak
14 lat temu

my little pony friendship is magic, nowe odcinki, zwiastun

0

Zglos komentarz

S
sebek110974 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Ale demon!

0

Zglos komentarz

O
onnkonk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

troche jak ptak z ulicy sezamkowej

0

Zglos komentarz

S
srutututu19 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak ktos ubierze sie tak tylko do zdjec bo ma jakas "wizje" na sesje, to trafia na wioche i jest wysmiewany, a jakby Lady gaga tak wyszla na koncert to fanki posralyby sie z "wrazenia" bo to takie super, "lady gaga jest boska, ma wlasny styl i jest super" to zalosne.

0

Zglos komentarz

D
dominisia669 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zajebiste buty!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

F
Fakeeye 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie wiem czemu wystawione na wiochę, przecież to super koncepcja. dobrze dobrany aparat i warunki techniczne zdjęcia, ciekawy aranż, fantastyczne kolory. Ktoś tu chyba komuś zazdrości

0

Zglos komentarz

A
absurrdalna 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie. Po prostu rodzą się teraz ludzie pozbawieni tolerancji i wszystko co inne uważają za gorsze/dziwne. Nie wiedzą że gdyby wszyscy byli tacy sami, świat byłby okropnie szary i nudny. (Mi też się podoba.)

0

Zglos komentarz

K
klaudynkaa89 🌾 Wieśniak
14 lat temu

przecież to widać że to była jakaś profesjonalna sesja...ciekawe jak sie musi w takich butach chodzić :P

0

Zglos komentarz

N
natalia2116 😏 Szyderca
14 lat temu

jestem ciekawa czy zrobilaby chociaz kilka krokow w tych butach ...

0

Zglos komentarz

Z
zlociutenka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

super zdjęcie bardzo mi sie podoba

0

Zglos komentarz

G
Grzechu97 🌾 Wieśniak
14 lat temu

prawie jak pająk :P

0

Zglos komentarz

A
adrian.g92 💩 JP 100%
14 lat temu

idź się wys**ć i dalej przeżywaj coś co jest normalne i pełni formę artystyczną. No ale jestes tylko biednym, bezmózgim polaczkiem.

0

Zglos komentarz

Z
ziomexman 🌾 Wieśniak
14 lat temu

może zabrmię prosto i często powtarzalnie, ale po cholere takie buty robić ?

0

Zglos komentarz

Y
yakeen 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zajebista modelka, zajebista stylizacja i zajebiste zdjęcie... ale jeśli Twój nick oznacza to o czym myślę, to chyba za dużo jej wciągnęłaś i zamieniła sie miejscami z Twoim mózgiem... Jak można być takim głupim żeby nie zauważyć, że to pro sesja? żałosne.

0

Zglos komentarz

B
bejciaaaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zdjecie jest dobre, tylko sie zastanawiam kto produkuje takie obuwie i czy w ogole da sie w tym chodzic ;) szacunak dla fotografa ;)

0

Zglos komentarz

B
bossyGirl3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

super stylizacja :) nie wiem dlaczego ale jak patrze na nią to od razu przypomina mi się lineage

0

Zglos komentarz

K
karoo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale to tak na serio, czy na karnawał?

0

Zglos komentarz

P
peddy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zajebioza !!!

0

Zglos komentarz

C
caratinga8 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To jest piosenkarka z Bulgarii - Kamelia!!!

0

Zglos komentarz

P
pari27 🌾 Wieśniak
14 lat temu

przynajmniej ma swój styl a nie zżyna od kogoś

0

Zglos komentarz

L
landryncia89 🌾 Wieśniak
14 lat temu

chcialabym wiziec jak sie chodzi w takich butach:P

0

Zglos komentarz

K
Klyteek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o ładnie ;P

0

Zglos komentarz

D
DimmaAmi 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No, no - nie powiem interesujący styl ;>

0

Zglos komentarz

T
tarzan90 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jednym słowem Hardcore . ;x

0

Zglos komentarz

U
ukalele 💩 JP 100%
14 lat temu

lizałbym jej cipe.

0

Zglos komentarz

K
kiki12345678 😏 Szyderca
14 lat temu

liż sobie tą swoją ze zdjęcia;)

0

Zglos komentarz

L
lilithblade 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mandaryna? O.o

0

Zglos komentarz

K
kiki12345678 😏 Szyderca
14 lat temu

to modelka

0

Zglos komentarz

K
klara0210 💩 JP 100%
14 lat temu

jest piękna

0

Zglos komentarz

K
ktos1taki2jak3ja4 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Fanka Lady GaGi . ?

0

Zglos komentarz

S
skarbunio1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i znowu doda.....

0

Zglos komentarz

Z
zajebista90 😏 Szyderca
14 lat temu

buty butami ale z twarzy jakas taka malo kobieca..

0

Zglos komentarz

D
Darecki26 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Fajne buty, tylko mają jedną wadę: obcas z przodu.

0

Zglos komentarz

Reklama