Jak to nie jest wiocha to nie wiem
przez
gizmo76
— 14 lat temu
i jak chyba może być coś gorszego od Szpaka a to też jest polak ponoć
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
no fajnie to coś wygląda... emo jakieś czy inny diabeł, może ksiądz natanek to wyjaśni?
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane