Reklama
Reklama

Komentarze

6
D
diuty 🌾 Wieśniak
14 lat temu

< i to nie w polsce .. haha > popatrz za samochod i pomysl czy ty myslisz

0

Zglos komentarz

G
grzegorz123999 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Według mnie to Wiocha takie coś na wiochę dodać. Oczcywiście autko pierwsza klasa, dodatkowo idealne na nasze dziury... ;p

0

Zglos komentarz

I
imissyousomuch 🌾 Wieśniak
14 lat temu

idealne na nasze drogi ;D moim zdaniem średnio pasuje na wiocha pl

0

Zglos komentarz

K
koko12 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A murzyni jak zwykle tylko samochody parkuja...

0

Zglos komentarz

K
krzychud1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

oczywiscie ze wiocha na maxa, bialy by do czegos takiego nie wsiadl, ewentualnie jeszcze meksyk albo portoryk

0

Zglos komentarz

M
mase1000 🌾 Wieśniak
14 lat temu

cannibal corpse!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

Reklama