Reklama
Reklama

Komentarze

3
Y
yeti1992 🎖️ Snajper
14 lat temu

chciał sie popisać przed koleżankami i zrobił "kopniak komandosa"

0

Zglos komentarz

S
selimb 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to zrob takiego kopniaka 80 was moli komputerowych nie opdniesie nogi powyzej pepka, musial sie blokers troche natrenowac aby to zrobic!

0

Zglos komentarz

Y
yeti1992 🎖️ Snajper
14 lat temu

bo to jedyne co może trenować

0

Zglos komentarz

M
misio1980 🌾 Wieśniak
14 lat temu

....te zdjęcie ma oznaczać,że za chwilę była gleba (:

0

Zglos komentarz

Reklama