Reklama
Reklama

Komentarze

3
W
waldi2385 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jakie orły ?? dać im na pierś biedronki :p

0

Zglos komentarz

A
ABWzuHause 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jesteś mistrz.

0

Zglos komentarz

A
ABWzuHause 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jesteś mistrz.

0

Zglos komentarz

P
petrus1983 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Własnie jakie orły... Teraz jak nie ma Godła państwowego, to zawsze możemy powiedzieć że oni tylko gadaja po polsku. A jak będą biedronki to zawsze można powiedzieć jaki sklep taki towar, jaki sponsor taka reprezentacja

0

Zglos komentarz

Reklama