Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
axselka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mozna... Jesli bedzie odpowiedzialna matka to nie mam nic przeciwko temu :/

0

Zglos komentarz

W
wolnynick22 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A co ma robić? Płakać cały czas? Urodzi,wychowa, nie usunęła...

0

Zglos komentarz

W
wuragag 🌾 Wieśniak
14 lat temu

cieszyć nie...radować się trzeba:) oby tylko wychowała mądrego dzieciaka:)

0

Zglos komentarz

Reklama