Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
blekitnaLaguna 🏹 Łowca
14 lat temu

masz racje, w innym kolerze dresu lepiej się leży na ulicy

0

Zglos komentarz

B
bid1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no mnie osobiscie nie obchodzi w jakich Ty lezysz ;D

0

Zglos komentarz

U
Uciuany 😏 Szyderca
14 lat temu

Czeka na dźwiga.

0

Zglos komentarz

Z
zbigis ⚔️ Jedi
14 lat temu

A co to jest "dźwiga" ???

0

Zglos komentarz

U
Uciuany 😏 Szyderca
14 lat temu

Dźwig – urządzenie dźwigowe, dźwignica zwana również potocznie windą lub wyciągiem, przeznaczona do przemieszczania (podnoszenia) ładunków (osób lub towarów) w kabinach lub na platformach wzdłuż sztywnych prowadnic nachylonych do poziomu pod kątem większym niż 15 stopni, pomiędzy określonymi p

Dźwig – urządzenie dźwigowe, dźwignica zwana również potocznie windą lub wyciągiem, przeznaczona do przemieszczania (podnoszenia) ładunków (osób lub towarów) w kabinach lub na platformach wzdłuż sztywnych prowadnic nachylonych do poziomu pod kątem większym niż 15 stopni, pomiędzy określonymi p

0

Zglos komentarz

Z
zbigis ⚔️ Jedi
14 lat temu

Ja nie pytałem pacanie co to jest ""dźwig"" tylko ""dźwiga"". ""Czeka na dźwiga.""??? poprawniej by było ""Czeka na dźwig"", ośle.

0

Zglos komentarz

U
Uciuany 😏 Szyderca
14 lat temu

Przepraszam za mój błąd, ale musisz mnie obrażać. Nie jestem zwierzęciem jak to ująłeś. Pozdrawiam

0

Zglos komentarz

S
SsijMiMilordzie 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a gdzie ona ma buty ? ; o

0

Zglos komentarz

Reklama