Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
Sonija 😏 Szyderca
14 lat temu

na klawierce ja nauczyli pisac ale o ortografi to juz zapomnieli

0

Zglos komentarz

W
wdupiesliwki 🌾 Wieśniak
14 lat temu

rzygać mi się chce jak widzę takie teksty pisane z błędami "żeby było inaczej niż wszyscy". TO JEST WIOCHA!!!!!

0

Zglos komentarz

E
Emos_s 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Koleżanka mi to kiedyś pokazała . Śmiałam się chyba pół godziny .! Haha .! Porażkaa .!!

0

Zglos komentarz

M
Memory1917 🌾 Wieśniak
14 lat temu

znam ten profil, dobrze ,że trafiła na wiochę :D

0

Zglos komentarz

Reklama