Reklama
Reklama

Komentarze

3
G
german 🌾 Wieśniak
14 lat temu

na pierwszym zdjęciu zębatka jest z tyłu na na drugim z przodu ;p coś du jest kombinowane a powinna być z tyłu

0

Zglos komentarz

F
files20 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie tylko zębatka

0

Zglos komentarz

O
olo700 🌾 Wieśniak
6 lat temu

koło teoretycznie można odwrócić, ale po co liście zamiatać między fotkami?

0

Zglos komentarz

D
darekw6 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Bo ktos odwrocil kolo bez odpinania lancucha. Przyjzyj sie dokladniej

0

Zglos komentarz

K
Kokii 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nasi Tu byli :)

0

Zglos komentarz

P
pilotto 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Wybitnie śmierdzi fejkiem. Zapinać na dwa łańcuchy i nie złapać ramy?

0

Zglos komentarz

Reklama