Reklama
Reklama

Komentarze

4
A
anabella173 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Patrzac na niego Adolf w grobie się przewraca.

0

Zglos komentarz

S
Saalami 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Może się opalił chłopak :D

0

Zglos komentarz

O
ozi17 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Idealny przedstawiciel rasy aryjskiej...żal

0

Zglos komentarz

K
Kokii 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Albo jest tak głupi, albo tak nieświadomy . Żal mi go.

0

Zglos komentarz

Reklama