Reklama
Reklama

Komentarze

6
V
Vendetta 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Katarzyno fspułczujemy

0

Zglos komentarz

T
tiper 🌾 Wieśniak
15 lat temu

teraz juz nie wytrzymalem... fotka jest wiesniacka ale co do tego bledu ortograficznego to moglbym zrobic zrzut ekranu z wiocha.pl i podpisac wiocha bo czasem co drugie zdjecie ma takie bledy w podpisie...

0

Zglos komentarz

K
kisiel1992 🎖️ Snajper
15 lat temu

Bo to chodziło o wiele wież, np w wzamku...

0

Zglos komentarz

A
amoniac 😏 Szyderca
15 lat temu

wiocha + blENdy ortograficzne widac to wybuchowa mieszanka i czesto spotykana ;p

0

Zglos komentarz

P
pojutrzee 🌾 Wieśniak
15 lat temu

nie tyle analfabeta, co nie dał "S". Ale i tak wiocha, ;p

0

Zglos komentarz

K
karollo912 🌾 Wieśniak
15 lat temu

on chciał napisać pewnie "Ty wieŹ katarzyno" ale nie wiedział jak zrobić "Ź":)

0

Zglos komentarz

Reklama