Reklama
Reklama

Komentarze

3
F
fukastic 🏹 Łowca
14 lat temu

jak ja nienawidzę sępienia ! kto tak uważa łapka w doł haha

0

Zglos komentarz

W
WiochFace 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

łap łapkę w dół...żebrakom mówimy nie na tym portalu. nauczcie się wreszcie ! nawet gdyby absurd był wybitny i w przyszłości miał by zdobyć 10000 pkt to przez to żebranie na samym początku łapiecie minusy i game over.

0

Zglos komentarz

K
kicia625 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a ja uwazam, abys najpierw slownik kupila

0

Zglos komentarz

Reklama