Reklama
Reklama

Komentarze

3
P
ProSajan 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Szacun jak dla mnie 0 wiochy ale podziw ze po upadku znow podrywal skutera. Inny by sie rozplakal i polecial do mamusi. Zostawiam +

0

Zglos komentarz

A
alex9945 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ha ha ! nasmiałam sie pierwszy raz dzisiaj :) LOl2 --> łapka w góre

0

Zglos komentarz

S
Satyr4 🌾 Wieśniak
14 lat temu

minus... g**je nie maja co robic tylko się zabawiają na ulicach tymi skuterami... bardzo dobrze ze zaliczył glebę szkoda ze zeby całe... nie ma gdzie sie zabawiac tylko pod cmentarzem... no ludzie buractwo

0

Zglos komentarz

Reklama