Reklama
Reklama

Komentarze

5
T
turandot 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Zmień ten opis, bo "łapki w górę" to jest wiocha i żebranie. Poczekaj ile osób Cię za to opierniczy i zrobi to słusznie.

0

Zglos komentarz

F
fryga 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chamskie żebranie- daję minus.

0

Zglos komentarz

B
BartekMW75 🌾 Wieśniak
14 lat temu

za to żebranie minus... może w ten sposób zwalczymy ta wioche z łapkami...

0

Zglos komentarz

H
hmm006 😏 Szyderca
14 lat temu

łapka - w d**e sobie ja wsadz

0

Zglos komentarz

W
Wladek666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Podpisuje się pod Bartkiem

0

Zglos komentarz

Reklama