Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
manissimus 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chyba "ortografii", a nie "gramatyki"...

0

Zglos komentarz

K
katarka77 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Rzeczywiście, masz rację. Padam na twarz i błagam o wybaczenie

0

Zglos komentarz

K
kravcio 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jeden wiochmen, co się przyznał do błędu! Polać mu za to!

0

Zglos komentarz

Reklama