Reklama
Reklama

Komentarze

4
C
Capoman 😏 Szyderca
14 lat temu

Moja laska by nie dodała takie zdjęcia bo ma rozstępy na cyckach, du**e i udach :D

0

Zglos komentarz

Y
yazoo84 🌾 Wieśniak
14 lat temu

cały kraj jednoczy się w żałobie...

0

Zglos komentarz

I
ixlo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

aha. widac jakimasz szacunek do swej kobiety skoro na necie jej wady....

0

Zglos komentarz

M
MafiozoZabijaka 💩 JP 100%
14 lat temu

szacunek dla samego siebie jest najwazniejszy, szkoda ze tak malo maja go ludzie w tych czasach..

0

Zglos komentarz

A
aniasecret 😏 Szyderca
14 lat temu

nie dosc , ze glupie to kiepsko sie prezentuje w tych babciowych gaciach i staniku po mamusi

0

Zglos komentarz

P
pavik88 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Cialo dobre, bielizna faktycznie mogla byc lepsza ;) a sam fakt ze fota w kiblu juz chyba nikogo nie dziwi.

0

Zglos komentarz

Reklama