Reklama
Reklama

Komentarze

99
F
femur 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zbierasz punkty - brawo

0

Zglos komentarz

M
marko3237 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ten palec wkładałem kolegom z zespołu

0

Zglos komentarz

V
venomus82 🌾 Wieśniak
14 lat temu

co racja to racja !!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ja tak właśnie uważam,tylko że czasem się zastanawiam czy w ten sposób nie obrażam wieśniaków.

0

Zglos komentarz

N
niemaslow 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to Cham, nie wieśniak.

0

Zglos komentarz

M
michalwisniafan 🌾 Wieśniak
14 lat temu

kocham go

0

Zglos komentarz

M
mizumi21 💩 JP 100%
14 lat temu

Szkoda mi go;(

0

Zglos komentarz

B
blayd 🌾 Wieśniak
14 lat temu

lepiej by bylo Michał WIEŚNIEWSKI

0

Zglos komentarz

M
magaritka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Śpiewać może nie umie, ale karierę zrobił i pół Polski śpiewało piosenki Ich Troje. ?Potrafili robić show jakiego w Polsce nie robił nikt. A jego sprawy damsko-męskie mnie nie interesują. Dziękuję, dobranoc

0

Zglos komentarz

P
piotrbigaj 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

nastepnym razem dodaj Kaczynskiego a potem Biebera moze znowu dostaniesz ponad 2000+ i znowu ci stanie............nigdy wam sie to nie znudzi?????????

0

Zglos komentarz

U
uvoi 😏 Szyderca
14 lat temu

heh, przerost formy nad treścią ;D

0

Zglos komentarz

P
przepior23 🌾 Wieśniak
14 lat temu

te cyber gatki przy tym jaka muze robi sa naprawde nie na miejscu:P

0

Zglos komentarz

P
Piotrwis 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Widziałem kilka komentarzy, które popieram ale jak zwykle więcej jest tych którymi gardze. Nie możecie mówić o nim że jest wieśniakiem za jego styl ubierania czy muzyke. Ten człowiek zrobił bardzo dużo dla fundacji charytatywnych i pomógł wielu ludziom a to jak sie ubiera nie czyni z niego wieśniaka

Widziałem kilka komentarzy, które popieram ale jak zwykle więcej jest tych którymi gardze. Nie możecie mówić o nim że jest wieśniakiem za jego styl ubierania czy muzyke. Ten człowiek zrobił bardzo dużo dla fundacji charytatywnych i pomógł wielu ludziom a to jak sie ubiera nie czyni z niego wieśniaka

0

Zglos komentarz

M
miodzjo 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Wieśniakiem są tacy co wstawiają zwykłe fotki żebrając o punkty

0

Zglos komentarz

B
bufeer 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wieśniak i burak

0

Zglos komentarz

C
CzarnaMysz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Lubie Michała Wiśniewskiego i za jego muzykę i za to ze jest dzielnym człowiekiem.Co do stroju,to nie ma czego się czepiać.Każdy ma prawo ubrać się w co chce i nie można na bazie stroju oceniać człowieka, bo to świadczy jedynie o tym że oceniający są płytcy jak kałuża...

0

Zglos komentarz

C
CaneCorso 🌾 Wieśniak
14 lat temu

kto uwaza ze michał wisniewski to gosc który swoje osiagnoł i w roku +/- 2000 byl liderem najlepszego zespołu tamtych lat a ze osoba która to wystawiła to wiesniak to łapka w góre.!

0

Zglos komentarz

K
kroljuljan1983 💩 JP 100%
14 lat temu

kto uwaza,ze michal wisniewski to wiesniak?

0

Zglos komentarz

K
klaudynkaa228 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Największą wiochą w naszym kraju jest to, że ludzie, którzy do niczego w życiu nie doszli, nie umieją się zająć niczym pożytecznym tylko wyśmiewać innych za wygląd. No tak, nie ma się co dziwić, przecież tak jest najprościej.

0

Zglos komentarz

U
UNTERWEGER10 🌾 Wieśniak
14 lat temu

I to jest kwintesencja.O nim pisały gazety i było o nim słychac a o Nas to tak nie za bardzo

0

Zglos komentarz

W
wolf777 🏆 Master
14 lat temu

fotka z psychiatryka

0

Zglos komentarz

A
Agitka1987 💩 JP 100%
14 lat temu

Cała wiocha to zenada!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

G
glabella 💩 JP 100%
14 lat temu

a moge sobie go ruchnąć ?

0

Zglos komentarz

Z
zjuq 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wioche to prędzej Ty reprezentujesz. Dojdź do tego co on i dopiero się wypowiadaj zazdrosny polaczku. Ten portal zszedł na psy. 1/10 ze zdjęć jest ok a reszta to syf nie warty uwagi.

0

Zglos komentarz

C
crunchipss 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Teraz na niego plujecie a prawda jest taka że nikt z was nie zarobi tyle ile on, ani nie będzie taki sławny. Zastanówcie się w ogóle po co to wszystko

0

Zglos komentarz

S
szszsz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dzieciorób

0

Zglos komentarz

P
pawel144144 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Spodnie i koszulka to bomba jak dla mnie

0

Zglos komentarz

M
Masticulo 🌾 Wieśniak
8 lat temu

A tam pi****licie wiesniak moze i tak ale polowa sluchala jego piosenek wlacznie ze mna, gimby nie znajo

0

Zglos komentarz

G
GMOzabija 🌾 Wieśniak
12 lat temu

spiewac nie umie taki amator z farba na glowie

0

Zglos komentarz

A
agasuzuki 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hehe nie bronie go ale on miał swój styl tak jak teraz GAGA czy Doda... A najlepsze jest to że na tym wieśniactwie zbił kupe kasy...

0

Zglos komentarz

S
sexxx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

De**l! szkoda że z domu dziecka, i dziecmi sie zasłania z domu dziecka, a swoich mu nie szkoda bo ciagle je krzywdzi.

0

Zglos komentarz

H
hunterka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ja nie uważam . jak byłam mała to słuchałam jego piosenek ;o

0

Zglos komentarz

B
byku0224 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ma swój styl i ti jest ważne ;)

0

Zglos komentarz

D
david_dv 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak jesteście wieśniakami to nie wiecie co to znaczy mieć swój styl dla mnie bomba

0

Zglos komentarz

D
Docencio 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To ssssuper wieśniak

0

Zglos komentarz

J
judzia11 💩 JP 100%
14 lat temu

zgadzam się z HELLBOY19730

0

Zglos komentarz

F
fura1234 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ludzie jego zrzucili w Normandii i jeszcze z wojny nie dotarl do Pacanowa

0

Zglos komentarz

I
ishtar666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale koszulkę to ma wypasioną!

0

Zglos komentarz

M
mbpaluch 🌾 Wieśniak
14 lat temu

...jaki kraj taki Marilyn Manson...

0

Zglos komentarz

L
Lisiczarnia 😏 Szyderca
14 lat temu

A bo to chodzi o sam styl HELLBOY19730? Całokształt. Chodzi o całokształt. Ale tak. Sam styl też może być wieśniacki, i jego styl spełnia ku temu wszystkie kryteria.

0

Zglos komentarz

Q
qbate 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No i łapa w dół oczywiście na znak, że ch.j żebrakom w d..ę

0

Zglos komentarz

Q
qbate 🌾 Wieśniak
14 lat temu

żebrak żebrak żebrak żebrak żebrak żebrak żebrak żebrak !!!

0

Zglos komentarz

S
Siatkarzyk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wieśniak??? Chciałbyś mieć taką sławę, kasę i kobiety ;]

0

Zglos komentarz

C
cassebo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja bym tam ruchał...

0

Zglos komentarz

S
slawek1214 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dlaczego wiesniak? Gosc który robi/ robił fajna muzyke (i nie zaprzeczajcie bo kilka lat temu każdy słuchał Ich Troje, tylko teraz to jakiś wstyd), potrafił sie wybic mimo że miał pod górke. W wywiadach tez madrze mowi. A co do jego zycia prywatnego to jego sprawa. Ja go lubie

0

Zglos komentarz

Y
Yoda 😏 Szyderca
14 lat temu

Jakbyś napisał na końcu "łapka w górę", osobiście bym się do Ciebie przeszedł i Ci wpier*ił

0

Zglos komentarz

S
Siatkarzyk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dlaczego ???:D

0

Zglos komentarz

D
damaJ 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wiocha na 100%

0

Zglos komentarz

Y
yoyo85 💩 JP 100%
14 lat temu

burak

0

Zglos komentarz

M
malenkax3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

w pasy go zakuc i na dziekanke odeslac

0

Zglos komentarz

K
kapusta1234567891 💩 JP 100%
14 lat temu

kolorowy radosny pe**l

0

Zglos komentarz

K
kapusta1234567891 💩 JP 100%
14 lat temu

kolorowo radosny pe**lek

0

Zglos komentarz

S
sidorowski 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Michał W. Nowy wymiar wiochy.

0

Zglos komentarz

J
JEBAC_HIPHOP 💩 JP 100%
14 lat temu

nie pultaj sie tak frajerze

0

Zglos komentarz

E
14 lat temu

Wiśniewski to nie wiocha, to biznesmen. wiocha to jego fani :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Pamiętam jak na pikniku lotniczym w łasku wystąpił, mała gromadka nastolatków krzyczała "Michał, Michał!" Większość miała go w du**e i patrzyła na samoloty, plecami do niego. Nie zapomnę jak ktoś w tle powiedział "Ku*wa, trzeba jajka kupić"

0

Zglos komentarz

W
wolf777 🏆 Master
14 lat temu

a ty w której grupie byłeś??

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Zgadnij

0

Zglos komentarz

W
wolf777 🏆 Master
14 lat temu

w tej która rzucała jajkami w samoloty??

0

Zglos komentarz

T
TheKrzychuj 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pewnie że Michał Wieśniak to wieśniak co za głupie pytanie...

0

Zglos komentarz

O
ormo773 💩 JP 100%
14 lat temu

on i tak ma na was wy.ebane takze nie po co to tutaj wstawiliscie ..

0

Zglos komentarz

W
wiesiuPL 🌾 Wieśniak
14 lat temu

znowu zazdrość wzięła góre ale nikt się nie przyzna że każdy zna jeden jego kawałek no chyba że mieliscie wtedy po 4 lata

0

Zglos komentarz

L
liberro 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No to fakt bidny wiśnia chłopak z domu dziecka wszyscy sie nad nim użalali bo w życiu miał ciężko a teraz sam co zrobił ? 3 małżeństwa z każdego dziecko skrzywdzone głupim imieniem , które bedzie sie wychowywało bez ojca ...

0

Zglos komentarz

P
paullla17 😏 Szyderca
14 lat temu

i tak on ma górę kasy a wy nie :P

0

Zglos komentarz

W
wolf777 🏆 Master
14 lat temu

za długo przebywał w przestrzeni kosmicznej

0

Zglos komentarz

A
allucha53 💩 JP 100%
14 lat temu

jaki de**l xd

0

Zglos komentarz

L
Lanling 😏 Szyderca
14 lat temu

cała POlska tak uważa

0

Zglos komentarz

T
tynaw 🌾 Wieśniak
14 lat temu

szczyt wiochy sięgnął zenitu :)

0

Zglos komentarz

W
whydack1983 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak dla mnie wieśniakami są tacy ludzie, jak wstawiający to zdjęcie na tą stronę, którzy robią to po prostu z jakiejś chorej zazdrości i zwykłej wrodzonej nienawiści, do tych co mają coś więcej niż oni sami. Nie jestem absolutnie jego fanem, ale szanuję to, że facet miał jakiś tam pomysł na siebie

Jak dla mnie wieśniakami są tacy ludzie, jak wstawiający to zdjęcie na tą stronę, którzy robią to po prostu z jakiejś chorej zazdrości i zwykłej wrodzonej nienawiści, do tych co mają coś więcej niż oni sami. Nie jestem absolutnie jego fanem, ale szanuję to, że facet miał jakiś tam pomysł na siebie

0

Zglos komentarz

W
Wiesmeani 😏 Szyderca
14 lat temu

taa rzeczywiscie pomysl zafarbowanie wlosow na czerwono i ubranie sie jak id***a. jedynym pomyslem bylo zeby bylo o nim glosno ze wzgledu wlasnie na ten niekonwencjonalny styl. bo spiewac nie umie. umie chyba tylko znajdywac nowe zony i robic dzieci

0

Zglos komentarz

H
14 lat temu

każdy ma swój styl i sposób ubierania nie każy zaraz musi być wieśniakiem luzujcie ludzie

0

Zglos komentarz

L
Lindner 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no raczej że wieśniak i te jego spodniej masakra

0

Zglos komentarz

M
milimetros 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wiśniak

0

Zglos komentarz

M
mumia6 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie chodzi tu o jego osobowość tylko o to jakiego wieśniaka i straszydło z siebie robi. Dla niektórych to może być wiocha, ale są też ludzie tolerancyjni :)

0

Zglos komentarz

C
crazyloop777 🌾 Wieśniak
14 lat temu

chyba w opisie zabrakło jeszcze łapki w górę .

0

Zglos komentarz

K
Ktos_Jakis 🌾 Wieśniak
14 lat temu

(c.d.)On był naprawdę miły dla tych uczestników, którzy często opowiadali o ciężkich przeżyciach, bardzo smutnych. Był dla nich życzliwy, wyrozumialy, życzył wszystkim sukcesów. Nie sądzę, by WAS było stać na coś takiego. Wy jesteście tylko w stanie "hejtować" go w necie.

0

Zglos komentarz

W
wolf777 🏆 Master
14 lat temu

czas na zadumę

0

Zglos komentarz

W
Wiesmeani 😏 Szyderca
14 lat temu

a co innego mial tym ludziom mowic? haha ja mam kase i slawe a wy przychodzicie do mojego programu by opowiedziec historie za marna kase podczas gdy ja za odcinek dostane kilka tysiecy. nie zawsze to co widzimy w tv jest prawda

0

Zglos komentarz

K
Ktos_Jakis 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mógl w ogóle nie brać propozycji, bo przecież "Po co on miałby słuchać innych ludzi jak przynudzają? Znajdę sobie miejsce w innym programie! Jestem taki fajny, że wszędzie mnie wezmą!". Ale jednak zgodził się. Oczywiście nie jestem fanem Wiśniewskiego, ale jednak pewien szacunek to do niego mam.

Mógl w ogóle nie brać propozycji, bo przecież "Po co on miałby słuchać innych ludzi jak przynudzają? Znajdę sobie miejsce w innym programie! Jestem taki fajny, że wszędzie mnie wezmą!". Ale jednak zgodził się. Oczywiście nie jestem fanem Wiśniewskiego, ale jednak pewien szacunek to do niego mam.

0

Zglos komentarz

K
Ktos_Jakis 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wieśniakami to jesteście wy (wy, czyli autor tej "wiochy" i autorzy komentarzy pode mną), a nie Wiśniewski. Ja tam do niego nic nie mam, ba, nawet mam do niego pewien szacunek, głównie dzięki programowi na TVP2 "Opowiedz nam swoją historie", jak był prowadzącym. On był naprawdę miły (c.d.n.)

Wieśniakami to jesteście wy (wy, czyli autor tej "wiochy" i autorzy komentarzy pode mną), a nie Wiśniewski. Ja tam do niego nic nie mam, ba, nawet mam do niego pewien szacunek, głównie dzięki programowi na TVP2 "Opowiedz nam swoją historie", jak był prowadzącym. On był naprawdę miły (c.d.n.)

0

Zglos komentarz

B
bobrock1982 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pdpisuje sie rekami i nogami, wiesniak podrecznikowy

0

Zglos komentarz

C
cali76 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to jest pier**lona parówa

0

Zglos komentarz

J
janoc 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ja

0

Zglos komentarz

M
marcin87285 😏 Szyderca
14 lat temu

Wisniewski jeszcze przejdzie ale najgorsze jest to ze niemieckie piosenki przetlumaczyl na polski i sobie je przypisuje!!!

0

Zglos komentarz

A
Agitka1987 💩 JP 100%
14 lat temu

tak Michal Wisniewski to wiesniak tak jak autor wstawionego zdjecia:D

0

Zglos komentarz

B
bbsone 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ktos tym opisem obrazil wiesniakow...

0

Zglos komentarz

M
matthias 🌾 Wieśniak
14 lat temu

on jeszcze żyje ?

0

Zglos komentarz

Y
YareK691 🌾 Wieśniak
14 lat temu

kto to jest ta osoba na zdjęciu ? wiśniewski ? to jakiś znajomy tego od mody w kapeluszu ???? :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Michał Wiśniowy?

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

Dziwie się , że to zdjecie ma taką wysoką ocenę...

0

Zglos komentarz

C
coto191919 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Osiągnij chociaż 1/10 tego co on...dla mnie autor jest WIEŚNIAKIEM!

0

Zglos komentarz

T
talib97 🌾 Wieśniak
14 lat temu

on nic nie osiągnoł ma jeden dobry utwór poza tym jest wieśniakiem !

0

Zglos komentarz

Y
YareK691 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tem jeden utówr na dodatek jest nie jego autorstwa .... koleś jest totalnym zerem, którego na siłę wykreowały media. ma styl i klasę niecika !

0

Zglos komentarz

G
glabella 💩 JP 100%
14 lat temu

pewnie mu obciągnołeś , dlatego tak piszesz

0

Zglos komentarz

C
CzarnaOwca 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No nie powiem spodnie są świetne !! :D Gdyby tylko nie był to Wiśniewski to całkiem spoko :D

0

Zglos komentarz

M
MarioZed 🌾 Wieśniak
14 lat temu

kmiot na 100%

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Autorze fotki zapomniałeś dodać "łapka w górę". Czyżby obawa przed zminusowaniem? A co do Wiśniewskiego zgadzam się, tak to wieśniak. I nie chodzi tu o jego styl, fryzury. Dla mnie największą wiochą w nim jest to, że zrobił ze swego życia show, przez lata wyciągając swoje brudy rodzinne na światło d

Autorze fotki zapomniałeś dodać "łapka w górę". Czyżby obawa przed zminusowaniem? A co do Wiśniewskiego zgadzam się, tak to wieśniak. I nie chodzi tu o jego styl, fryzury. Dla mnie największą wiochą w nim jest to, że zrobił ze swego życia show, przez lata wyciągając swoje brudy rodzinne na światło d

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

...dziennie. Przez te lata każdy wiem o jego rozwodach, nowych żonach, kłótniach, trudnej sytuacji rodzinnej. Pytam po jaką cholerę to robi? Chęć zaistnienia w mediach? Czy może po prostu akt desperacji?

0

Zglos komentarz

D
d_kath 😏 Szyderca
14 lat temu

Zgadzam się z przedmówcą. Osobiście szanuję to, że do czegoś w życiu doszedł, ma swój styl i grono fanów, choć do nich nie należę. Ale niestety znamy go głównie poprzez chore skandale, które notorycznie wywołuje.

0

Zglos komentarz

S
Sztuczkers 🌾 Wieśniak
14 lat temu

osobiscie za nim nie przepadam ale to nie jest powod zeby go obrzucac blotem. autorze dojdz do tego co on i wtedy sie wypowiadaj. poki co jestes zerem.

0

Zglos komentarz

K
krzys1977 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wiśniewski zawsze był wieśniakiem...

0

Zglos komentarz

D
daniel17 🏹 Łowca
14 lat temu

Wi(e)śniewski wieśniak

0

Zglos komentarz

M
Madziara0033 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ubrany jest ok..;) gdyby nie te szelki :D

0

Zglos komentarz

P
pawel2810 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wiesniak i pe**l rasowy ludzie to jest narkoman jakich malo w polsce

0

Zglos komentarz

M
marcin3055 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A ty kim jesteś ze go oceniasz???? do pięt mu nie dorastasz!!!

0

Zglos komentarz

G
golota147 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ja uwazam ze to pe**l ;d

0

Zglos komentarz

D
14 lat temu

Fakera to niech sobie w d**e wsadzi a nie do zdjęcia cham pokazuje

0

Zglos komentarz

I
ice-stybreaker 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Rany gorzkie, weźcie na wstrzymanie, są ludzie którzy bardziej zasługują na miano wieśniaka, a id**tyzmem jest tak nazywać człowieka dla którego styl w ubiorze i prezencji wynika w trzech czwartych z image'u scenicznego.

0

Zglos komentarz

W
wiesio 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie ma większego wieśniaka niż ten de**l

0

Zglos komentarz

G
golew 😏 Szyderca
14 lat temu

Jak bylem mały to go słuchałem, teraz trochę wstyd mi się do tego przyznawać :) Ale jedno trzeba mu przyznać: ze jest jednym z niewielu polskich muzyków którzy są oryginalni, no i w odróżnieniu od co poniektórych celebrytów, Wiśniewski ma talent i charyzmę i dzięki temu coś osiągnął...

Jak bylem mały to go słuchałem, teraz trochę wstyd mi się do tego przyznawać :) Ale jedno trzeba mu przyznać: ze jest jednym z niewielu polskich muzyków którzy są oryginalni, no i w odróżnieniu od co poniektórych celebrytów, Wiśniewski ma talent i charyzmę i dzięki temu coś osiągnął...

0

Zglos komentarz

M
mareksz78 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a ja mowie ze to de**l

0

Zglos komentarz

S
sheller91 💩 JP 100%
14 lat temu

to nie wiocha standardowy stroj nugsow z bronxu...

0

Zglos komentarz

N
nelcia93 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kto uważa że ten co to wstawił to wieśniak??? On w porównaniu do ciebie zaistniał a ty to jedynie co możesz to wstawiać foty wszystkich sławnych ludzi na wiocha.pl i czekać aż ci ulży bo widocznie zazdrość ci nie daje spokoju

0

Zglos komentarz

N
natalia2116 😏 Szyderca
14 lat temu

ezeli chodzi o jego ubiór no to zawiewa tandetą, ale on przeciez nie jest zły.Są takie gwiazdy albo 'gwiazdy', ktore mają strasznie pusto w glowie i są znani z tego że są znani.jola rytowicz-tandeciara,0 jakiegokolwiek talentu, to jest wiocha. A m. wisniewski przynajmniej cos osiagnal w zyciu

ezeli chodzi o jego ubiór no to zawiewa tandetą, ale on przeciez nie jest zły.Są takie gwiazdy albo 'gwiazdy', ktore mają strasznie pusto w glowie i są znani z tego że są znani.jola rytowicz-tandeciara,0 jakiegokolwiek talentu, to jest wiocha. A m. wisniewski przynajmniej cos osiagnal w zyciu

0

Zglos komentarz

Reklama