Reklama
Reklama

Komentarze

123
P
poprostuewa5 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zal goscia

0

Zglos komentarz

K
kz45 🌾 Wieśniak
14 lat temu

michal szpak? a co to kur.a jest?

0

Zglos komentarz

F
Fusi0n 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jakbym byl w stajni...

0

Zglos komentarz

M
minolti 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dajemy mu jole i będzie komplet :D

0

Zglos komentarz

X
xxkomarxx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wam go żal. A on robi karierę i trzepie kasę o której możecie pomarzyć. Jedni kopią rowy inni pracują od 8 do 16 w biurze a on tak się kreuje i tym zdobywa popularność. Dla mnie to gość który potrafi się sprzedać w tym kraju.

0

Zglos komentarz

A
abdool 😏 Szyderca
14 lat temu

Sprzedać to może się dziw** na ulicy. Żadne pieniądze nie są warte robienia z siebie pe**ła i zniewieściałej piczy.

0

Zglos komentarz

X
xxkomarxx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A kim ty jesteś aby oceniać kogoś. Sponsorujesz go, wychowujesz, pomogłeś mu w czymś że masz tyle do powiedzenia w kwestii kim jest i chce być?

0

Zglos komentarz

U
ucakwence 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mialem napisac cos wiecej ale poprostu nie chce mi sie tlumaczyc tak plytkim ludziom pewnych wartosci zyciowych, jesli dla ciebie 'sprzedanie sie' w tym kraju, robienie kariery i kasy kosztem innych spraw jest priorytetem to zycze powodzenia, widocznie nie masz nawet przyjaciol i bliskich skoro licz

0

Zglos komentarz

A
abdool 😏 Szyderca
14 lat temu

Płytką to ty miałeś wannę jak byłeś mały.

0

Zglos komentarz

U
ucakwence 🌾 Wieśniak
14 lat temu

eh widac ze ty nawet wanny nie miales bo to nie bylo do ciebie...tylko do xxkomarxx

0

Zglos komentarz

R
raczek905 😏 Szyderca
14 lat temu

je..ł pies go i jego kasę

0

Zglos komentarz

M
mao231 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dobrali się dobrze, dwa zera wykreowane przez media

0

Zglos komentarz

L
Lanling 😏 Szyderca
14 lat temu

nawet szatan się nim nie iteresuję

0

Zglos komentarz

A
abdool 😏 Szyderca
14 lat temu

Wystarczy spojrzeć jak się ubiera i to że się maluje już wiocha oby takich ludzi jak najmniej.

0

Zglos komentarz

S
Szpadelek 😏 Szyderca
14 lat temu

Kiedyś eunuchy byli szanowani ze względu na głos.Ale to było kiedyś......

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Mam w du**e szpaka. Ten człowiek zupełnie mnie nie interesuje.

0

Zglos komentarz

C
chevchelios 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Panowie i panie... nie obrażajmy wiochy... nie chce tu oglądać Szpaka!

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

już wolę śmiech Dody

0

Zglos komentarz

D
dolarmiglo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kto to ta dziewczynka?

0

Zglos komentarz

K
kojott1000 🌾 Wieśniak
14 lat temu

do palikoty go do cyrku osobliwosci

0

Zglos komentarz

T
tigi8885 😏 Szyderca
14 lat temu

Noż w kieszeni sie otwiera heh

0

Zglos komentarz

D
dan198922 🌾 Wieśniak
14 lat temu

śmieje się jakby koń na blache lał

0

Zglos komentarz

A
atteu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

polaczmy sie w zalu wraz z jego rodzicami..

0

Zglos komentarz

H
hisashi91 🌾 Wieśniak
14 lat temu

On ma śmiech jak św***a kaszel ;D

0

Zglos komentarz

M
MrocznaParowka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Witajcie w Polsce, w kraju ludzi ograniczonych i zamkniętych na wszystko, co różni się od szarego społeczeństwa.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

tępa dzida..

0

Zglos komentarz

G
gamertr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ten sztuczny śmiech wymuszany, nawet doda ma lepszy

0

Zglos komentarz

T
tryni 🌾 Wieśniak
14 lat temu

TRANZYSTOR nosz ku..wa TRANZYSTOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

P
poznan2000 😏 Szyderca
14 lat temu

k...waaaaaa znowu ten badziew?! co to w ogóle jest?! śmieje się jak jakiś przypał.

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

co to kur.... jest? jego rozdziawiona japa przyprawie o s**czke!

0

Zglos komentarz

Z
zooey85 🌾 Wieśniak
14 lat temu

kubuś i michaś w jednej mieszkali wiosce, kubuś na początku, michaś na końcu :P

0

Zglos komentarz

A
architect616 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ichaaaaaaaaaaaa

0

Zglos komentarz

W
WigetRB 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jego słowa ktore powiedzial na poczatku ze chce wprowadzic rewolucje i rozwiać tą szara rzeczywistosc odzwierciedlaja doskonale w wiekszosci to, ze tacy ludzie jak Wy ktorzy nie posiadaja tolerancji tylko potrafia krytykowac siedziac dupskiem przy kompie.Troche dystansu Neokidy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Jesteś tolerancyjny - naucz się tolerować nietolerancję.

0

Zglos komentarz

N
nothing.456 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jesteś nietolerancyjny - oducz się tolerować tolerancję-ignorancji.

0

Zglos komentarz

K
Kominek1993 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie rozumiem, dlaczego się śmiejecie z jego śmiechu? Z takim się urodził i nie macie prawa tego oceniać. Oceniać możemy to, jaki jest, ale nie to, co jest niezależnie od niego. I żeby nie było, że go bronię, ale nic do niego nie mam, Ale roszkę sprawiedliwości też powinno być!

0

Zglos komentarz

M
MikoXP 💩 JP 100%
14 lat temu

zęby jak osiołek ze shreka ;D (szkoda gadac >.

0

Zglos komentarz

A
asiaem 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ejjj... nie obrażaj osiołka :D

0

Zglos komentarz

T
trilho 🏹 Łowca
14 lat temu

ale ma zryty smiech i morde konia

0

Zglos komentarz

C
czekoladowa_pani 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pokaż swoją

0

Zglos komentarz

M
martuna 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A ja go uwielbiam, jego śmiech sprawia, że i ja się śmieję, poza tym ma talent. Tyle na ten temat.

0

Zglos komentarz

D
djtonic 💩 JP 100%
14 lat temu

on jest prawdziwy polski pe**l.bierz się za robote pe**le napewno dajes d**y

0

Zglos komentarz

K
Karolina5 💩 JP 100%
14 lat temu

Jaki śmiech ;/ Żal !

0

Zglos komentarz

A
apokalipsa1993 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pomieszanie dody nergala i jacykowa ;D

0

Zglos komentarz

J
jomikomi 🌾 Wieśniak
14 lat temu

oj ja tak uwazam bo po tym co uslyszalem to jego smiech to prawdziwa wiocha hahahaha

0

Zglos komentarz

Z
zoltyswinka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Uwierzył chłoptaś w to, że jest gwiazdą, to jest dopiero wiocha :)

0

Zglos komentarz

E
ekstaza87 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ja też tak uwarzam !!! de**llll!!!

0

Zglos komentarz

M
mipa 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

szpak - a ruchał cie pies

0

Zglos komentarz

G
golew 😏 Szyderca
14 lat temu

Na odwrót chyba... on psa...xD

0

Zglos komentarz

J
jadodap90 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zalosny jest!!

0

Zglos komentarz

M
mebtoom 😏 Szyderca
14 lat temu

szok jaki tempak ;/

0

Zglos komentarz

K
kakolec8 🌾 Wieśniak
14 lat temu

odezwał się ten, który nie umie napisac słowa TĘPY

0

Zglos komentarz

M
misiek.84 💩 JP 100%
14 lat temu

medialna ci**a

0

Zglos komentarz

R
RudaGo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wcześniej myslalam, że ludzie ktorzy się wyrozniają co ciekawi i fajni. niestety Szpak zepsuł wszystko;]

0

Zglos komentarz

S
Sandziunia 😏 Szyderca
14 lat temu

a ja jestem tolerancyjna i nic do niego nie mam ! wiem będziecie minusować . tak wiem ,wiem .

0

Zglos komentarz

G
gregor771000 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jest za sztuczny...

0

Zglos komentarz

E
ewelinabialek18 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie kwestionuję tego że chłopak ma talent i to bardzo duży, ale moim zdaniem jest zbyt sztuczny w tym jak się zachowuje (a może mi się tylko wydaje).

0

Zglos komentarz

M
mirandax54 🌾 Wieśniak
14 lat temu

0:12 tez tak robię jak ojciec nie chciał mi wódki dać : DD

0

Zglos komentarz

B
bogaty1973 🌾 Wieśniak
14 lat temu

on jest z innej planety to jest pewne

0

Zglos komentarz

M
maniax1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mi się ten koleś podoba, a że ma inny styl ubierania i zabawny śmiech to nie znaczy od razu, że musiał trafić na WIOCHA.PL. Jedno trzeba mu przyznać, że ma zaje****y talent w śpiewaniu!!!

0

Zglos komentarz

M
Majko04 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Moim zdaniem Polska nie jest gotowa na taką rewolucje i za szybko nie będzie...

0

Zglos komentarz

C
czekoladowa_pani 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wcale nie uważam, że Michał Szpak to wiocha. Bardzo ładnie śpiewa i to jest jego atut a to że ma taką osobowość to jego sprawa. poza tym podoba mi sie to ze nie ulega wplywom.

0

Zglos komentarz

B
bacabaca 🌾 Wieśniak
14 lat temu

on się nie śmieje...on się wysila by zostać pierwszą śmiejącą się ciotą...

0

Zglos komentarz

F
Fizzy-s 🌾 Wieśniak
14 lat temu

głos ma, ale gdy spiewa :)

0

Zglos komentarz

G
Gantrop 😏 Szyderca
14 lat temu

bylo juz o tym ped**e wioch od gormu a opis absurdu jeszcze bardziej zalosny =.=

0

Zglos komentarz

B
bleidd 🌾 Wieśniak
14 lat temu

piszcie sobie co chcecie, ale dzięki takim ludziom jak Szpak, Luntek czy Gracjan świat staje się bardziej kolorowy i wesoły.

0

Zglos komentarz

K
ks.proboszcz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pokój sobie na kolorowo wymaluj jak ci nudno i smutno.

0

Zglos komentarz

N
nothing.456 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Proszę, nie pisz Szpak w jednym zdaniu z Luntkiem i Gracjanem, którzy nic nie włożyli do polskiej muzyki.

0

Zglos komentarz

H
14 lat temu

wiocha wiocha wiocha i to na maksa

0

Zglos komentarz

M
14 lat temu

przecież to nie jest naturalny , prawdziwy śmiech , koleś udaje że jest wyluzowany i dobrze się bawi,ja nic nie mam do tego chłopaka,ale widać że nie potrafi unieść tego co na niego spadło i zjada go stres.

0

Zglos komentarz

H
14 lat temu

Szpak to pe**ł a takich to ja nie cierpię

0

Zglos komentarz

R
reymond 😏 Szyderca
14 lat temu

nie rozumiem... W tytule absurdu jest coś o Michale Szpaku, a film przedstawia jakąś dziwną dziewczynę...:/

0

Zglos komentarz

H
Hailey 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Szpak i Bibeber, proszę państwa do gazu.

0

Zglos komentarz

K
kroljuljan1983 💩 JP 100%
14 lat temu

on jest je*anym pe**lem i ci**a a nie ze sie z takim glosem urodzil

0

Zglos komentarz

M
matin12345 💩 JP 100%
14 lat temu

A rodzice mówili że on normalny jest to nawet nie jest poperdułka

0

Zglos komentarz

M
matin12345 💩 JP 100%
14 lat temu

łowca ty też jakiś inny jesteś BÓG stworzył kobietę i meżczzne no weż o co chodzi

0

Zglos komentarz

G
Grishanckh 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zgrał by się z niejaką jolantą r.

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
14 lat temu

wiocha totalna

0

Zglos komentarz

S
shakon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ja w tym wiochy nie widze nie wiem jak wy !!!!!

0

Zglos komentarz

D
Darksoul1990 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja w tym wiochę widzę.. Nie znam go jako człowieka ale jako artysta jest dla mnie palantem... Sztucznym ku**sem i sztucznym śmiechem daleko poza pornolami nie zajdzie

0

Zglos komentarz

P
perfidnazolza 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wieś tańczy i śpiewa . . . dosłownie

0

Zglos komentarz

S
stoper77 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Niech sobie gościu robi kasę,ale ja złotówki nie dołożę!!!!!!!!!!!! tak mi dopomóż BÓG

0

Zglos komentarz

M
mlodyzel 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jemu/jej to chyba jaja przetrącono !!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

B
bartvons 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Boże od głodu, wojny i szpaka nas uchowaj!

0

Zglos komentarz

M
MaximusKZ 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To nie wiocha - to rynsztok !!!

0

Zglos komentarz

C
Ciastkooo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o ja .. on/ona ma smiech jakby ktos malucha odpalal.. ewentualnie to jest jakis zepsuty pasek klinowy...

0

Zglos komentarz

E
ewelajna_l 🌾 Wieśniak
14 lat temu

On ma śmiech jak Fran z pomocy domowej ;)

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

To jest wiocha, ten jego głos... Piękny inaczej. Wszedł na scenę, zrobił z siebie id**tę i równie szybko jako id***a z niej spadnie na ryj.

0

Zglos komentarz

R
rataj1982869 🌾 Wieśniak
14 lat temu

co to za palant a to wszystko wina rodziców,mama przebierała bo chciała córeczkę!!!!

0

Zglos komentarz

G
gori 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tak tak i wiocha to kaczynski, tusk, necik, sejm, doda, rutowicz, disco polo i wiele innych którzy wrzucani są przez żebraków i akceptowani przez id****w adminów. Zmieniłbym 1400 razy IP zeby ta wiocha byla na minusie.

0

Zglos komentarz

C
CzarnaMysz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Po co tak po nim jeździcie to nie wiem... Ludzi zakompleksionych i starających sie na siłę pokazać jest masę, i jestem pewna ,że wśród was tez sie nie jeden taki znajdzie , który strojem i mina nadrabia swoje braki... Według mnie to wiochę robią Ci którzy się z te biednego dzieciaka naśmiewają...

Po co tak po nim jeździcie to nie wiem... Ludzi zakompleksionych i starających sie na siłę pokazać jest masę, i jestem pewna ,że wśród was tez sie nie jeden taki znajdzie , który strojem i mina nadrabia swoje braki... Według mnie to wiochę robią Ci którzy się z te biednego dzieciaka naśmiewają...

0

Zglos komentarz

M
mimik29 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gwiazdor od siedmiu boleści :/

0

Zglos komentarz

M
mira11222 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ktos powinien mu skapiszonowac ta pe**lska morde

0

Zglos komentarz

S
shlachcic 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak ja go ku*wa nienawidze...

0

Zglos komentarz

V
victos 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie-wiadomo-co-sapiens i jeden z charakterystycznych przedstawicieli ciotizmu w Polsce. Gienek, wróć!!!

0

Zglos komentarz

M
maestronet77 🌟 Padawan
14 lat temu

Pe**ł i wiocha 2011 roku żal

0

Zglos komentarz

M
malutkamarlencia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Normalnie tak bym mu wpier****ła...

0

Zglos komentarz

G
goophy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

haaaaaaaaaaaaa, najlepszejszy koment jaki kiedykolwiek gdziekolwiek przeczytałem :D:D:D::D:D:DD: szacun rozj.. tzn rozbroiłaś mnie :D

0

Zglos komentarz

M
magdaleenee 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak widzę napis w stylu "Kto uważa, że..." to aż mnie rzuca normalnie

0

Zglos komentarz

P
poznan2000 😏 Szyderca
14 lat temu

rży jak ostro rżnięta klacz

0

Zglos komentarz

H
hobbit11 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tym głupkowatym śmiechem to nawet Dodę przebił

0

Zglos komentarz

O
OiMasz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahaha śmiech jak św***a kaszel :D

0

Zglos komentarz

C
cycu30.78 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Do gazu z ptaszkiem ..

0

Zglos komentarz

M
miodzjo 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

wiochą jest żebranie o punkty

0

Zglos komentarz

W
wryczol 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pozer słuchać się nie da jego wymuszonego śmiechu!!!

0

Zglos komentarz

M
mayoakpro 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Lol Co was Ze tak nie lubicie Np bibera może ja też nie ale No Szpak co wam on zrobił ma głos moze go nie widzialem Ale Moze byc spoko Jak by was tak oceniano LOL

0

Zglos komentarz

K
kfas77 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wiochą to jest oglądanie tego typu programów

0

Zglos komentarz

G
getur 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie mam zastrzeżeń do jego śpiewu, lecz jako osoba prywatna to największy po**b jakiego kiedykolwiek widziałem :o

0

Zglos komentarz

R
rafek323 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tylko jego śmiech jest sztuczny i wymuszony!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

K
kevciak 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to jest WIOCHA! brawo ,łapka w górę!

0

Zglos komentarz

B
Bundzu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

I jak tu nie być za aborcją czy eutanazją.... ciekawe czy jego rodzice żałują, że nie usunęli ciąży...

0

Zglos komentarz

K
kimbo69 🌾 Wieśniak
14 lat temu

PRAWICZKIEM TO ON JEST ALE NAPEWNO NIE DZIEWICĄ !!!

0

Zglos komentarz

P
padmiczek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

On się śmieje jak Doda. Ale włosy ma ładne.

0

Zglos komentarz

P
pkosidlo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

z**b genetyczny czy nasze społeczeństwo schodzi na psy

0

Zglos komentarz

D
djmokasyn 🌾 Wieśniak
14 lat temu

lewactwo

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

A się śmieli z Anny Balon. Przecież jest podobnie rozgarnięty.

0

Zglos komentarz

N
niki1981 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mało że rozgarnięty to nawet są fizycznie do siebie podobni na moje kaprawe oko :)

0

Zglos komentarz

P
PumaZomsy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nosz kurde, teraz będę się śmiać jak On -,-

0

Zglos komentarz

M
martymka96 🌾 Wieśniak
14 lat temu

haha;D co za typ;D

0

Zglos komentarz

S
schwarzlady 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hi jest genialny :) ale nie widze tu żadnej wiochy

0

Zglos komentarz

D
devil0202 💩 JP 100%
14 lat temu

eh rozwaliło mnie jego wejscie :) " bo ja chce zrobić dla ludzkości rewolucje bo wałśnie o to chodzi " coś takiego JAKĄ REWOLUCJE ?? PE**ŁÓW ? takie żeczy tylko w polsce :P

0

Zglos komentarz

D
darunia348 💩 JP 100%
14 lat temu

On ma taki śmiech jak Kuzko z "Szaty Króla".

0

Zglos komentarz

J
jiyotoxchan 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Śmiech ma id**tyczny, ale jakoś mnie to nie razi >D

0

Zglos komentarz

T
trolllfacess14 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jedyne co jest w nim lepsze niż u biebera- głos

0

Zglos komentarz

Z
zajcew26 🏹 Łowca
14 lat temu

Naturalny smiech u naturalnego faceta

0

Zglos komentarz

N
Norek196 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Co to za Cudo!?

0

Zglos komentarz

A
assken721 🌾 Wieśniak
14 lat temu

męska Jola Rutowicz

0

Zglos komentarz

M
maniek_ski 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jemu to ktoś już wcześniej rewolucje w du**e zrobił.

0

Zglos komentarz

K
kryspinka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ciekawe co jeszcze ktoś wymyśli żeby sie wylansować

0

Zglos komentarz

L
lukacy79 🌾 Wieśniak
14 lat temu

z całym szacunkiem dla Kowalczyk, ale on jest podobny...ciekawe czy by do siebie pasowali

0

Zglos komentarz

J
joint24 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak go nazwać Mężczyzną???????!! Pe**ł to mało powiedziane !!

0

Zglos komentarz

T
TyKurvo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Możecie nie wierzyć, ale moja mama go widziała na lotnisku w gdańsku lecha wałęsy ( bo tam pracuje w drogim butiku U mojej cioci)poszedł do tego butika i przeglądał ciuszki dla bab xd.Był ubrany w białe futerko i jakieś buty na koturnach.Podobno był bardzo kulturalny.

0

Zglos komentarz

P
poznan2000 😏 Szyderca
14 lat temu

tandetna lanserka

0

Zglos komentarz

R
rafi7777 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pajac, pajac, pajac jak coś takiego może być gwiazdą w Polsce???

0

Zglos komentarz

R
RobertK20 😏 Szyderca
14 lat temu

o kur*a

0

Zglos komentarz

K
King_Midas ⚔️ Jedi
14 lat temu

BURAK

0

Zglos komentarz

C
chiqiqita 🌾 Wieśniak
14 lat temu

na filmie o Mozarcie, Mocart też się tak śmiał ;-)

0

Zglos komentarz

N
nothing.456 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Najochydniejsze jest to, że ci sami ludzie którzy tu piszą np. "pe**ł" słuchają w radiu Queen, Nirvany, Aerosmith, Riadohead i wielu innych artystów, którzy nie pracowali ciężko dla ignoranckich homofobów, rasistów.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Who the f.u.c.k. is Michał Szpak????

0

Zglos komentarz

Reklama