Reklama
Reklama

Komentarze

13
P
Palikocur 😏 Szyderca
15 lat temu

"Joł! Udało się nam podpalić szkołę! Nie będzie już lekcji!"

0

Zglos komentarz

S
SmiechNaSali 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Chłopoki spoko, mózg w zaniku ale lans jest...to co że coś się fajczy.Lansss

0

Zglos komentarz

W
WatrobowaSlodka 🌾 Wieśniak
15 lat temu

bo słit focia musi byc.

0

Zglos komentarz

E
exactly 🌾 Wieśniak
15 lat temu

i jest g*t

0

Zglos komentarz

P
Paparata 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Plonie stacja,plonie...! Upamietnienie tej pamietnej chwili przez "PODPALACZE"xd heh

0

Zglos komentarz

A
Aicha 😏 Szyderca
15 lat temu

"Los Desperados" ;D cokolwiek to oznacza ;))) Gdyby wszyscy głupcy musieli nosić białe czapki, ludzkość z lotu ptaka wyglądałaby jak stado gęsi. — Agatha Christie

0

Zglos komentarz

D
Delete 😏 Szyderca
15 lat temu

"JP100%! JOŁ Patrzcie jakie kozaki z Nas" żenada

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
15 lat temu

haha dobre byłam tam;)

0

Zglos komentarz

X
xoxkoteczekxox 💩 JP 100%
15 lat temu

byłam tam tam sie fabryka kleju zajarała chyba

0

Zglos komentarz

N
novson 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Wcale nie fabryka kleju tylko salon samochodowy jakiejs koreanskiej marki (nie pamietam ktorej) w Szczecinie

0

Zglos komentarz

B
blondas84 💩 JP 100%
15 lat temu

hyundai i lakiernia

0

Zglos komentarz

G
ghostdog80 💩 JP 100%
15 lat temu

szczecin wita:):)

0

Zglos komentarz

M
maginvegeta 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Biedny Shell ;P

0

Zglos komentarz

Reklama