Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
Klaraaa21 🌾 Wieśniak
14 lat temu

przystojny. tylko pytam po co te kolczyki w uszach i ten pe**lski dziubek wrrr. ;/

0

Zglos komentarz

J
jarek93 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A autora zazdrość zżera...

0

Zglos komentarz

Z
zabaco 🌾 Wieśniak
14 lat temu

taaa, wolałbym chodzić z workiem na twarzy niż taką mieć prezencję...

0

Zglos komentarz

Reklama