Reklama
Reklama

Komentarze

20
S
skejt187 🏹 Łowca
14 lat temu

chyba wszedl nie widzac tych "zaciekow" :P

0

Zglos komentarz

S
sanatarium 💩 JP 100%
14 lat temu

Paluszki w gówienko a potem do ryja

0

Zglos komentarz

L
liberateme 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to zacieki od farby...

0

Zglos komentarz

D
drswir 🌾 Wieśniak
14 lat temu

koleś sięgnął szczytu ale gó**o otrzymał

0

Zglos komentarz

I
Ijo_16 💩 JP 100%
14 lat temu

gó**oman

0

Zglos komentarz

S
SZALONYMikolaj 💩 JP 100%
14 lat temu

Ku**y z WIOCHA nie macie co robić je***e kanalie i o huj wam chodzi to ja tam stałem i co wam do tego sku**ysyny pi*******e zaganiary i to zdjęcie ma byC usuniete huj mnie to obchodzi ale tego tu niema być [c

0

Zglos komentarz

A
adix11 🌾 Wieśniak
14 lat temu

c**j że to jest farba ... -.-

0

Zglos komentarz

B
bukos000 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jednym słowem gó*****z:P

0

Zglos komentarz

U
uap1984 🌟 Padawan
14 lat temu

Chwytanie się byle gó**a .

0

Zglos komentarz

T
Toomoo92 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Spiderman !

0

Zglos komentarz

A
alebajer 🎖️ Snajper
14 lat temu

Dobrze powiedziane.

0

Zglos komentarz

Z
zula2000 🌾 Wieśniak
14 lat temu

W kupie sila :P

0

Zglos komentarz

N
nylon23 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"trzymajmy się kupy - kupy nikt nie ruszy"

0

Zglos komentarz

A
ascin 💩 JP 100%
14 lat temu

a podobno kupy nikt nie rusza ;p

0

Zglos komentarz

P
porter111 🌾 Wieśniak
14 lat temu

TO wszystko się kupy nie trzyma

0

Zglos komentarz

D
DJ_lubie_wioche 😏 Szyderca
14 lat temu

Wyczyścić to teraz to kupa roboty

0

Zglos komentarz

S
ssij_mi_jaja 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

ktoś mu powiedział że w kupie cieplej

0

Zglos komentarz

M
malami2121 🌾 Wieśniak
14 lat temu

w kupie sila:) kupy nikt nie ruszy;p

0

Zglos komentarz

T
tyger1234 🌾 Wieśniak
14 lat temu

W kupie raźniej

0

Zglos komentarz

C
Chester2107 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Znam typka z Lęborka ode mnie z osiedla jest heh

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

oo chyba nasz wspólny znajomy ;d

0

Zglos komentarz

Reklama