Reklama
Reklama

Komentarze

7
P
przesmieszne 🌟 Padawan
14 lat temu

a wstawianie tutaj tej fotki to nie jest brak poszanowania drugiego człowieka?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

czarnuch musi tyrać bo inaczej kradnie,a skoro tyle w tobie tolerancji to zmień stronę i nie wstawiaj takich durnych opisów

0

Zglos komentarz

W
wiedxma 😏 Szyderca
14 lat temu

a gdzie tu jest czlowiek? :P

0

Zglos komentarz

B
brzuch 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Sajebiste :))))))))))

0

Zglos komentarz

R
rafal.sliwa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Za darmo tego nie robi za darmo , już je w myślach rozbiera aż lewarek mu się podnosi !!!

0

Zglos komentarz

M
moslavsky 🏹 Łowca
14 lat temu

kazdy na swoim miejscu jest...gdzie tu wiocha??

0

Zglos komentarz

I
icanbuyyou 🌾 Wieśniak
14 lat temu

takie tam... z awarią. :D

0

Zglos komentarz

Reklama