Ktoś z naszego rzadu powinien się z tym zapoznać
przez
dahomej
— 14 lat temu
niech mi ktos pokaze kto zarabia w polsce 3 tysie...mieszkam w austri akurat i kolejna bzdura
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane