Reklama
Reklama

Komentarze

2
K
kolega86 🌾 Wieśniak
14 lat temu

niech mi ktos pokaze kto zarabia w polsce 3 tysie...mieszkam w austri akurat i kolejna bzdura

0

Zglos komentarz

G
gagzy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

właśnie czy zwykły robotnik u nas tyle zarabia???

0

Zglos komentarz

Reklama