Reklama
Reklama

Komentarze

4
T
Twoja.starsza 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Podejrzewam, że tak im wygodniej ; )

0

Zglos komentarz

G
grzybek00 🏹 Łowca
15 lat temu

Opis fotki doskonały :) Fakt ten chyba jednak trochę przeraża...

0

Zglos komentarz

G
gloOnek 🌾 Wieśniak
15 lat temu

dokładnie ;)

0

Zglos komentarz

E
ewcias 😏 Szyderca
15 lat temu

Wow i ile ocen! i za co? Za tą głupotę?

0

Zglos komentarz

J
jo_czlowiek 🌾 Wieśniak
15 lat temu

"W tych czasach prostytutki nie stoją już na ulicach Teraz przeniosły sie na portale takie jak np nk" - Po pierwsze: cieplej(Nie są wystawione na kaprysy natury),po drugie: ekonomiczniej(nie trzeba płacić za opiekę), po trzecie większy popyt:Nie każdy ma auto,prawie każdy jest na N.K .

0

Zglos komentarz

Reklama