Reklama
Reklama

Komentarze

2
F
fajper 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Halloween było, dziecko chciało się pobawić. Jak dla mnie to nie wiocha... Ty nigdy, drogie ciasto nie przebierałeś się np. za wampirka? :PP

0

Zglos komentarz

E
everyth 😏 Szyderca
14 lat temu

Drżę...

0

Zglos komentarz

Reklama