Reklama
Reklama

Komentarze

6
D
Dune 😏 Szyderca
11 lat temu

W tym kraju pić warto, bo za rządów PO rzeczywistość na trzeźwo jest nie do przyjęcia. Pytanie, czy warto tak się budzić.

0

Zglos komentarz

Y
yabol428 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Poważnie? Od kiedy to PO rządzi Ukrainą?

0

Zglos komentarz

S
skowron308 🌾 Wieśniak
11 lat temu

A to akurat nie Rosja, a Ukraina.

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Całkiem dobra łaskę ktos wyrzucił na śmietnik.

0

Zglos komentarz

S
StachTraktorzysta 🎖️ Snajper
11 lat temu

Sława Hierojom, Sława uhrajinieee.

0

Zglos komentarz

M
miodzjo 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Nie taka zła, czemu ktoś ją wyrzucił?

0

Zglos komentarz

P
pasternakis 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Całkiem dobrą dziwkę ktoś wyrzucił, burżuje!

0

Zglos komentarz

Reklama