Reklama
Reklama

Komentarze

3
H
hahaha223 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ten "dżentelmen" on pewnie jak by mogł to by w tym smalcu zamieszkał bo jak to mowia kochanego ciała nigdy zawiele, ale tutaj to już przegięcie

0

Zglos komentarz

O
Otis_DriftwooD 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale wiocha ;D

0

Zglos komentarz

P
pulok123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak ta orka ma łape wielkości pudziana to koleś za babe robi ;)

0

Zglos komentarz

Reklama