Reklama
Reklama

Komentarze

50
A
Annakonda 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dobre :)

0

Zglos komentarz

C
canoe97 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ty trzech to znam odemnie z klubu

0

Zglos komentarz

M
majewo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ladnie zbudowane cialka :) Dla mnie bomba ;d

0

Zglos komentarz

T
tcqtcq 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nooo:) ładni kanadyjkarze:P

0

Zglos komentarz

K
Kathleenn 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pierwszy z prawej ma najlepszy brzuch, choc wszyscy mają fajne i są przystojni;)

0

Zglos komentarz

N
NaczelnyRuchacz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ruchałbym ;)

0

Zglos komentarz

D
darco662 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kanadyjkarze :) Dziś z Mistrzostw Polski wróciłem i ich nie wiedziałem zdjęcie musi być stare albo oni słabi :)

0

Zglos komentarz

M
mika57 🌾 Wieśniak
14 lat temu

bardziej wiochomeni:) hehe

0

Zglos komentarz

D
dorota885 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ruchałabym :D

0

Zglos komentarz

G
gdysienudze 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gó*****ze, ale ciałka to mają nie takie głupie... :) i wiochy nie ma, bo zdjęcie "na wesoło"

0

Zglos komentarz

J
Jellyeater 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kto najlepiej gra na wieśle, otóż ja gram całkiem nieźle. W końcu zrozumiałem ten tekst.

0

Zglos komentarz

H
Hyym 💩 JP 100%
14 lat temu

Słodziaki . ; d mRrr . ; ]

0

Zglos komentarz

S
szatanicznaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no to widze niezle..

0

Zglos komentarz

C
canoe97 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ty trzech to znam o demnie z klubu

0

Zglos komentarz

M
Mateo1991 💩 JP 100%
14 lat temu

to nie wiosłomeni tylko koryciarze !!!! KORYCIARZE TO SZMACIARZE !!!

0

Zglos komentarz

I
ICF-CanoeSprint 💩 JP 100%
14 lat temu

OCHRONA! ;D

0

Zglos komentarz

B
bija05 💩 JP 100%
14 lat temu

hahaha ! nie wierze ! wiedziałam że kiedyś w końcu nadejdzie ten moment;p

0

Zglos komentarz

S
Sahrers 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Bzykkkk ;DD

0

Zglos komentarz

P
Paula6395 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ohhhh f**k :0 ten 1 to mój sąsiad :( Ja go nie znam :/hahahahaha

0

Zglos komentarz

A
amazonka625 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ten trzeci lubi się bawić swoim WIOSŁEM

0

Zglos komentarz

I
icf_canoe 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Haha xD No i pomyśleć, że ten pierwszy pływa w kadrze :| Aż żal d**ę ściska... :P

0

Zglos komentarz

P
pio1211 🌾 Wieśniak
14 lat temu

czyżby pływacy :D:D??

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

hehe, niezłe ciacha...można schrupać:p

0

Zglos komentarz

P
Prixo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ten ostatni ma bokserki ^^ xD

0

Zglos komentarz

M
14 lat temu

mmmniaaaaam kolesie,,,wypiąłbym się im

0

Zglos komentarz

D
dawid2301 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no chłopaki ślicznie:P Najładniejszy chyba ten w środku: można tak niżej te wiosła??

0

Zglos komentarz

S
salvatore111 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Szykuje się tęczowe wiosłowanie.

0

Zglos komentarz

D
Darcy 😏 Szyderca
14 lat temu

Faajne :)

0

Zglos komentarz

Z
14 lat temu

Chyba 'Wiochmeni'

0

Zglos komentarz

J
jay.c 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahahahaha

0

Zglos komentarz

S
szymek19 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Faaajni sa ;)

0

Zglos komentarz

S
Siepienka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tacy ładni,a se takiej siary narobili ;)

0

Zglos komentarz

W
wesolykotek 💩 JP 100%
14 lat temu

oryginalna orkiestra

0

Zglos komentarz

I
ilikethis 😏 Szyderca
14 lat temu

Ale kaloryferki są, no tylko ten pierwszy się coś nie postarał :)

0

Zglos komentarz

T
trance89 🌾 Wieśniak
14 lat temu

kanadyjkarze zawsze mieli nasrane w głowach hehe... ciekawe z jakiego klubu są :p

0

Zglos komentarz

G
Gay82 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ten w srodku i sotatni niezli :D

0

Zglos komentarz

N
natukcia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ten w środku to chyba mój kuzyn ;o

0

Zglos komentarz

Z
zo.mo 😏 Szyderca
14 lat temu

to powiedz mu ze jakby szukal chlopaka to sa chetni.

0

Zglos komentarz

G
gromm 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To mozesz dać na niego jakis namiar

0

Zglos komentarz

J
14 lat temu

Ruchnąłbym.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Uważaj bo ci pitol odpadnie od tego ciągłego ruchania.

0

Zglos komentarz

A
Agulinskaxd 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Fajne chlopaki ! :D

0

Zglos komentarz

Z
zo.mo 😏 Szyderca
14 lat temu

prezentowanie wiosel to tylko gra wstepna, potem bedzie zabawa: "gdzie mi wsadzisz jak mnie zlapiesz."

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Nieźle chłopaki wymiatają.

0

Zglos komentarz

J
14 lat temu

A ty bys nie ruchnął?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Nie dziękuję, ale ty z pewnością nie odmówiłbyś sobie tej frajdy.

0

Zglos komentarz

J
14 lat temu

A jakże!

0

Zglos komentarz

U
Ulkaxd 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wiochmeni >,

0

Zglos komentarz

J
14 lat temu

Daj adres! To wyrucham!

0

Zglos komentarz

P
Psychodeliczny 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dajcie mi ich na nockę ! :D

0

Zglos komentarz

N
NaczelnyRuchacz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ej, no nie bądź taki egol, zróbmy gangbang :D

0

Zglos komentarz

R
rainbowONA 🌾 Wieśniak
14 lat temu

przystojni:D.

0

Zglos komentarz

F
Flipek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Yea! Ciekawie ;)

0

Zglos komentarz

K
kruszynka1887 🏹 Łowca
14 lat temu

OoOoOo...ładne ciałka...:)

0

Zglos komentarz

P
piotrsqad1993 💩 JP 100%
14 lat temu

hahaah posnania Rulezz xD ahha

0

Zglos komentarz

M
malinowo_owocowa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Haha to są moi byli kumple z klubu. :D Od lewej : Maks , Kuba i gerard hahaha

0

Zglos komentarz

Q
qwertyytrewq 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ten na końcu bez okularów najprzystojniejszy :*

0

Zglos komentarz

G
gromm 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie bo ten na środku ;P

0

Zglos komentarz

K
klon1978 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie ten pierwszy ;P

0

Zglos komentarz

Reklama