Reklama
Reklama

Komentarze

8
J
jugoda5 🎖️ Snajper
14 lat temu

JP :-)))

0

Zglos komentarz

J
Januszek23 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gliwice - rejon Polibudy (wydz. Elektryczny)

0

Zglos komentarz

T
Toudisss 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Bardziej AEI i komisariat policji

0

Zglos komentarz

Z
zettez 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To nawet jest "elka" spojrzcie na lusterka.

0

Zglos komentarz

R
Robokiller 🏹 Łowca
14 lat temu

hahahahaha wkleiłem to , a sam nie zauważyłem ;D thx za spostrzegawczośc ;]

0

Zglos komentarz

S
Sorrentino 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To nie wina Policji de**le, jak widać oni byli na głównej drodze a te 2 auto im wyjechało.. -,-

0

Zglos komentarz

R
Robokiller 🏹 Łowca
14 lat temu

Nie wiem kogo wina , ale grunt , że jest wiocha ;)

0

Zglos komentarz

Z
zaku32 💩 JP 100%
14 lat temu

koleg, a zakaz ruchu z tyłu?? skąd niby się tam wzięli??

0

Zglos komentarz

A
Analizator1212 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Punciak wyprzedzał po wewnętrznej, Kia zacieśniała zakręt, żeby odciąć przejazd Fiatowi. Klasyczna sytuacja z torów wyścigowych :D

0

Zglos komentarz

K
kriszu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

umawiamy sie czy dzwonimy na policje.?

0

Zglos komentarz

Reklama