Reklama
Reklama

Komentarze

2
P
Prostytus 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

A ja mogę wpadać raz na tydzień i czyścić im kominy.

0

Zglos komentarz

A
Aknyzsurk 😏 Szyderca
14 lat temu

Ja jakoś nigdy jeszcze nie byłam u Fryzjera, i nie robię z tego wielkiej tragedii. :DD

0

Zglos komentarz

Reklama