Reklama
Reklama

Komentarze

64
N
niso82 💩 JP 100%
14 lat temu

szału nie ma chłopczyku, troche spucvhniety, ogólnie ch....a i ten wiesniacki kajdan na szyj

0

Zglos komentarz

D
danbalan 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Masa jest szkoda że mózgu nie ma:D

0

Zglos komentarz

S
slawcio70 💩 JP 100%
14 lat temu

Kaloryfer żeliwny ,gary w kącie, deski, suszarka ? Kolego ogarnij się do pozowania !

0

Zglos komentarz

K
Karolina19xm 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Od razu widać że po omce :/ wojtachupakosc może na pałe nie ale na brak mózgu na pewno

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Widac ze masa rosnie ale kurczy sie w majtkach... bolek-anabolek

0

Zglos komentarz

K
ketrab76 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mylisz anabole z odzywkami wiec stul pysk !!!

0

Zglos komentarz

A
allejaja 🏹 Łowca
14 lat temu

widac jaki z ciebie znawca.. jak moze sie kurczyc?? no wytlumacz mi

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
14 lat temu

nawet jak sie nie kurczy w doslownym tego slowa znaczeniu to napewno zmniejsza sie wizualnie,optycznie-pojeliscie?

0

Zglos komentarz

A
allejaja 🏹 Łowca
14 lat temu

tak "klisza08" masz racje, ale niektorzy mysla, ze sie naprawde zmniejsza.. a on pozostaje taki sam jaki byl.! masa ciala sie zwieksza to sie wydaje mniejszy

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
14 lat temu

szkoda mi chłopaka...biedak niewidomy ....nigdy nie zobaczy swego misternie wypracowanego ciała..

0

Zglos komentarz

W
Wojtas81 🎖️ Snajper
14 lat temu

co za ci**a...

0

Zglos komentarz

F
foma4 🌾 Wieśniak
14 lat temu

@wojtachupakosc Aha a posiadanie w łapie więcej niż 33 cm robi z Ciebie cool kolesia, lepszego człowieka ?! Żałosne, teraz pokazałeś, że intelekt takich mięśniaków nie jest najmocniejszą stroną.

0

Zglos komentarz

W
wodkazkola 🎖️ Snajper
14 lat temu

stolarz zapewne ,tyle tam desek

0

Zglos komentarz

O
onomato 🌾 Wieśniak
14 lat temu

KORWA, nawet jak opycha sie sterydami, to steryty do nie kapsułki od DZINA Z LAMPY, wymagają jeszcze cięższej pracy niż bez. Wiec c**y chude troche szacunku, bo zrobienie masy jest bardzo ciężkie i nie wielu sie to udaje ;]

0

Zglos komentarz

C
Cichy11 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale i tak steryd:-), nie ciskaj się, po co te nerwy;-)

0

Zglos komentarz

B
barni24 🌾 Wieśniak
14 lat temu

napakowany i ta plama na majtkach to widać

0

Zglos komentarz

C
Cichy11 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale steryd!

0

Zglos komentarz

S
scandaliks 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pies przewodnik też tak dokokszony??

0

Zglos komentarz

R
Rulez1865 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A mężczyźni pokazują się od d*py strony?

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
14 lat temu

ma mine jakby go porzadnie brzuch rozbolal

0

Zglos komentarz

B
bravoteampolska 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gościu se ćwiczy i ok , jak nie jest pier.. gejem to mi to nie przeszkadza

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

W dużej klatce mały ptaszek.

0

Zglos komentarz

W
weronika1999012 💩 JP 100%
14 lat temu

jakie ciacho

0

Zglos komentarz

C
czaroczarodziej 💩 JP 100%
14 lat temu

Jakby nie patrzył, zryty beret ma!

0

Zglos komentarz

S
solider0107 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak dla mnie wiochą jest wstawienie tego zdjęcia tutaj...

0

Zglos komentarz

Q
qoop 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale ciałko ładne

0

Zglos komentarz

W
wwikson73 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale pajac od tych sterydów mózg ci wyżarło

0

Zglos komentarz

Z
zooro 🌾 Wieśniak
14 lat temu

KTO ROBILL CI TO ZDJECIA? kOlEgA??

0

Zglos komentarz

P
pac76 💩 JP 100%
14 lat temu

fajny grzejnik kochanie

0

Zglos komentarz

L
lilly320 🌾 Wieśniak
14 lat temu

OMG TO MOJ BYLY facet ;/ HAHAHAHAHAHA

0

Zglos komentarz

A
afroooo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i po ch.. takie foto, kieta wieśniacka w majtach jak na mrozie, kaloryfer widać ale po prawej no wiesniak na 100%

0

Zglos komentarz

T
tala666 💩 JP 100%
14 lat temu

dziewczęta? no co Wy? to jest dobry moment żeby odwdzięczyć się facetom za ich de**lne podejście do podobnych zdjęć dziewczyn. gdyby tu było foto ładnej ale rozebranej i pustej laski to by pisali "ja tu wiochy nie widze" "laseczka super" "ten co wstawia ma kompleksy" itd. idąc za waszym torem myślen

dziewczęta? no co Wy? to jest dobry moment żeby odwdzięczyć się facetom za ich de**lne podejście do podobnych zdjęć dziewczyn. gdyby tu było foto ładnej ale rozebranej i pustej laski to by pisali "ja tu wiochy nie widze" "laseczka super" "ten co wstawia ma kompleksy" itd. idąc za waszym torem myślen

0

Zglos komentarz

T
tala666 💩 JP 100%
14 lat temu

CDN ia powinnyśmy pisać to samo. ale myślę jednak, że kobiety nie są aż tak zaślepione cielesnością i fizycznością... dla Was kochani panowie (nie wszystkich na szczescie) wiochą jest to co brzydkie a nie żałosne...

0

Zglos komentarz

L
lolls123456789 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Fajne ciało fajny grzejnik fajne majtki. Tylko nie fajne jest to, że jestem chłopakiem a gejem napewno nie bd. ; D

0

Zglos komentarz

L
lolls123456789 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A i to mój brat. ; D

0

Zglos komentarz

W
wolfgrey38 🌾 Wieśniak
14 lat temu

niby kawał steryda ale ,,chłopa" nie widać, totalny zanik.....

0

Zglos komentarz

N
nold 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a dzióbek?

0

Zglos komentarz

J
jarek1259 💩 JP 100%
14 lat temu

skutki brania koxów XD mięśnie się żeźbią kosztem ptaka :D

0

Zglos komentarz

M
miesio 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie wypowiadaj się jak nie masz pojęcia o czym mówisz.

0

Zglos komentarz

A
allejaja 🏹 Łowca
14 lat temu

kolejny wiesniak wypowiadajacy sie na tematy o ktorych nie ma pojecia

0

Zglos komentarz

M
manoftheyear 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Ptaszek w majtach jakiś taki malutki...

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Zapraszamy do Afryki do Kongo tam latają większe.Z tą różnicą, że cię raczej nie spytają o zdanie czy chcesz się nim pobawić czy nie

0

Zglos komentarz

J
jasioo1988 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a skąd Ty to wiesz czyżby Ciebie też o zdanie nie zapytali?? :P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Pora obalić mit, że liczy się długość. Nie mam dużego doświadczenia, ale lata badań i dyskusji przy winie utwierdziły mnie, że nie musi być długi, tylko gruby. Tak więc cienkim paróweczkom dziękujemy.

0

Zglos komentarz

K
ketrab76 🌾 Wieśniak
14 lat temu

badania ,dyskusje ... aaa praktyki tez to potwierdzily ?

0

Zglos komentarz

Z
zielony19xx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

sterydów masa i zero ku**sa ;D

0

Zglos komentarz

S
ssij_mi_jaja 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

kaloryfer - zamiast na brzuchu to stoi obok

0

Zglos komentarz

M
makiwara2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

CZYM PALISZ W PIECU ZE TAKIE CIEPLO MASZ LESZCZYKU??

0

Zglos komentarz

T
tybalt1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dobrze że "dzióbka" nie zrobił :)

0

Zglos komentarz

K
krystian2004 😏 Szyderca
14 lat temu

I ten wyraz twarzy : "Lata się trochę po Mieście..."

0

Zglos komentarz

W
wojtachupakosc 🎖️ Snajper
14 lat temu

fota wiocha. smiesza mnie wasze komentarze. Ze siurek maly,ze koksy bierze. Daje sobie uciac reke,ze autorzy takich komentow sa wiechciami,sucharami,leszczami ktorzy nigdy nie beda mieli w łapce wiecej niz 33 cm.Wasza wiedza jest zerowaSam koksuje i jak sie robi to z glowa to na pale sie nie narzeka

fota wiocha. smiesza mnie wasze komentarze. Ze siurek maly,ze koksy bierze. Daje sobie uciac reke,ze autorzy takich komentow sa wiechciami,sucharami,leszczami ktorzy nigdy nie beda mieli w łapce wiecej niz 33 cm.Wasza wiedza jest zerowaSam koksuje i jak sie robi to z glowa to na pale sie nie narzeka

0

Zglos komentarz

C
ChosenOne 😏 Szyderca
14 lat temu

Jak można "koksować z głową" ? Przecież sam fakt że bierzesz to gó**o świadczy o brakach w intelekcie...

0

Zglos komentarz

J
jasioo1988 🌾 Wieśniak
14 lat temu

chosen brawo święte słowa. Nakoksowani może mają górę mięśni ale w głowie pustki, mi wystarczy godzinny biegm brzuszki i pompki codziennie, a kondychą bym gostka roz*****

0

Zglos komentarz

M
musicmans 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zgadzam się, a kaloryfer z prawej jest żeliwny.

0

Zglos komentarz

K
ketrab76 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pier..dolicie Hipolicie! teraz juz nikt koksow-anaboli niebierze bo jak wiadomo sa niebezpieczne , uzywa sie suplementow diety czyli odzywek wysoko bialkowo-weglowodanowych , aminokwasow , i witamin

0

Zglos komentarz

A
allejaja 🏹 Łowca
14 lat temu

i nadodatek takie osoby uwazaja suplementy za koksy.. tak to jest jak sie nie wie o czym sie mowi

0

Zglos komentarz

A
allejaja 🏹 Łowca
14 lat temu

spojrza na goscia.. nie mowie o tym ze zdjecia.. powiedza ze koks nie liczac sie z tym ze ktos juz chodzi 6 lat na silownie.. ale ktos mysli ze wypracowal to w miesiac

0

Zglos komentarz

G
gural 💩 JP 100%
14 lat temu

zgadzam się z wojtachupakosc kosy można brać ale z głową,Arnold jechał na koksach i dobrze się trzyma

0

Zglos komentarz

E
edzik 💩 JP 100%
14 lat temu

Jak widać, duża klatka, mały ptaszek. A gdzie mózg???

0

Zglos komentarz

W
wojtachupakosc 🎖️ Snajper
14 lat temu

a jak jestescie tacy cwani to czemu jak widzicie kogos wiekszego na ulicy to nie powiecie mu tego,ze bierze koksy prosto w twarz tylko uciekacie wzrokiem kozaki?????

0

Zglos komentarz

P
pelita 😏 Szyderca
14 lat temu

ja szanuje ludzi,ale też nie wszyszystkich. jestem szczery i nawet takim powiem prawde ;p a jak człowiek inteligętny, to zrozumie,a jak pustak, to wiadomo-spruta

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

przeciez koksik ubrany nie ma prezencji hahaha

0

Zglos komentarz

K
krzak121121 😏 Szyderca
14 lat temu

nawet nawet ooooooooooooo

0

Zglos komentarz

M
miodzjo 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Brak szacunku dla siebie

0

Zglos komentarz

D
Dr650se 💩 JP 100%
14 lat temu

he ważne co ma w gaciach.... a tu chyba widac że nie wiele :)

0

Zglos komentarz

M
mlody89 🌾 Wieśniak
14 lat temu

lubie takich

0

Zglos komentarz

P
pepee774 🌾 Wieśniak
14 lat temu

RUCHNĄBYM-Dawno tego nie było

0

Zglos komentarz

K
ketrab76 🌾 Wieśniak
14 lat temu

albo zerznela bym go !

0

Zglos komentarz

B
bugi898 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale syf w kącie,,,pewnie ma kąpleksy

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ty pewnie też masz"KĄPLEKSY",ortograficzne

0

Zglos komentarz

M
misiek.84 💩 JP 100%
14 lat temu

pozer

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

sexi byczek xD

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Teraz dla odmiany coś dla dziewczyn

0

Zglos komentarz

M
mck13 😏 Szyderca
14 lat temu

kulturysta! duża klatka mały ptaszek

0

Zglos komentarz

A
allejaja 🏹 Łowca
14 lat temu

to nie jest kulturysta

0

Zglos komentarz

W
wariatos1 🏹 Łowca
14 lat temu

...kolego, na karku masz taki mały plastikowy wentylek, upuść trochę powietrza bo masz chyba jakąś nową odmianę wzdęcia...

0

Zglos komentarz

V
Veles77 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Największą wiocha tu jest to, że zanieduje nogi na treningach :/

0

Zglos komentarz

M
mores1229 💩 JP 100%
14 lat temu

haha zajebiste nogi koksie pewnie tego tez cos w kolnie boli i dlatego nie robi hahah

0

Zglos komentarz

S
shpont22 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pewnie przed zdjęciem parę razy skórą ruszył żeby fajka za mała na focie nie wyszła

0

Zglos komentarz

W
waffen83 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To jest Waszka G. Nawet widać, że w garnku leży tasak :)

0

Zglos komentarz

P
Ptahil 💩 JP 100%
14 lat temu

pewnie koksi by to co przybite nożem w garnku się na niego w nocy nie rzuciło i zeżarło, i pewnie zakrywa roztopy ręka

0

Zglos komentarz

D
dombek81 😏 Szyderca
14 lat temu

dajcie go pe**ła do płocka!!chłopaki go powitają.Ci**a!!

0

Zglos komentarz

K
ketrab76 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to w plocku duzo pe**low macie !!! czyli plock pe**lem stoi

0

Zglos komentarz

R
RealObserwato 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ja rozumiem gdzies na plazy czy cos...w kąpielówkach mozna sie pochwalic jak sie cwiczy bo sam juz 7 lat na siłowni pakuje, ale takie foteczki w slipkach w przedpokoju to dla mnie wiocha w wuj a gosciu ładny placek

0

Zglos komentarz

R
rogul001 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"Ja jestem maczo niech kobiety na mnie paczo..."

0

Zglos komentarz

D
Docent_666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tylko gora, tylko gora :( A prawdziwe zrodlo meskiej sily to: nogi, kregoslup i brzuch. No, ale silnego kregoslupa na zdjeciach pokazac sie przeciez nie da .

0

Zglos komentarz

K
ketrab76 🌾 Wieśniak
14 lat temu

plecy i nogi to pdstawa ! zgadzam sie

0

Zglos komentarz

A
agunia_1987 💩 JP 100%
14 lat temu

ale nie gadajcie... niezłe z niego ciasteczko... ;) :P :)

0

Zglos komentarz

Reklama