Reklama
Napewno trafiłeś z wyborem wystawienia tego na klasę

Napewno trafiłeś z wyborem wystawienia tego na klasę

przez wolly — 15 lat temu
69

Zglos post

Reklama

Komentarze

60
C
cannabis92 💩 JP 100%
14 lat temu

Normalna fotka z imprezy nie wiem czego chcecie..Chociaz fryzury tych dwoch troche komiczne :D

0

Zglos komentarz

R
14 lat temu

Autor - analfabeta.

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

"błysłaś trohe"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Jakież to głębokie przemyślenia ten zacny młodzieniec nam zaserwował. Ale czemu się dziwić? Już na pierwszy rzut oka widać, że to przychlast. Rzut oka na tę "inteligentną" facjatę wystarczy.

0

Zglos komentarz

I
Invisigoth 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Speed club ? ;p Pozdro.

0

Zglos komentarz

S
Shillen19 😏 Szyderca
14 lat temu

ta dziewczyna ma lape tak szeroka, jak twarz tego chlopaka co go tak kurczowo trzyma. LOL :D

0

Zglos komentarz

K
Kynga 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jest inna opcja - do nauki albo do kopania rowów

0

Zglos komentarz

Z
zmonceny 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i jak już piszesz po śląsku, to pisz całe zdania po śląsku, a nie co drugi wyraz. Gdzieś - kajś, a reszty nie tłumaczę, bo nawet nie rozumiem. Pokemon

0

Zglos komentarz

L
laska175 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie rozumie dlaczego to tutaj trafiło tym bardziej ze twarze są nie zamazane!! Każdy pisze na na własnym profilu to co uważa !! To gwara orawska. I kolega z D&G Lubi Kobiety :)

0

Zglos komentarz

G
grog 😏 Szyderca
14 lat temu

cholernie fajna ekipa, alkohol i w ogole ...

0

Zglos komentarz

P
PaTi_00 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Żałosne...

0

Zglos komentarz

K
kecz3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wogule masakraa... Nie wiem czemu to jest na glownej .. co tu jest takiego "wiejskiego" mi sie wydaje na normalne zdjecie ... i tak btw te zdjecie co ja wstawialem byly 1000 razy lepsze w 100% a nie trafily na glowna .. i juz sam nie wiem o co kaman tutaj ze takie zdjecia przechodza ....

0

Zglos komentarz

N
Nachtmahr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Aż takiej wiochy tu nie widzę, co drugie zdjęcie na nk tak wygląda.

0

Zglos komentarz

B
baribari 🌾 Wieśniak
14 lat temu

typek chyba wczoraj sie nauczyl przeklinac, to teraz trenuje i sie tym chwali

0

Zglos komentarz

M
Marcinoo20 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ah

0

Zglos komentarz

C
Cebula174 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gdzie ta ekipa ?! Czy chodziło Ci o tych 4 pe**łów na zdjęciu ?

0

Zglos komentarz

T
tuusiakk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To, że większość buraków wypowiada się w ten sposób, nie oznacza że to normalne. Jak dla mnie żałosne i ciesze sie, że są ludzie którzy jednak widzą w tym wioche. A ci którzy nie widzą widocznie należą do pierwszej grupy ludzi.

0

Zglos komentarz

K
Kaino8 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Opis zdjęcia tamtego "Pana" porównałabym tylko do agonii języka polskiego, który, jak się czyta takie rzeczy, ma się wrażenie, jest zagrożony wyginięciem i wyparciem przez łacinę podwórkową...

0

Zglos komentarz

T
Taka-inna 🌾 Wieśniak
14 lat temu

inteligencja autora mnie zadziwia, do słownika by zaglądną a tak po za tym to ja tu wiochy nie widzę...

0

Zglos komentarz

A
alia923 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wiocha to to, że przynajmniej trójka z nich ma oczy jak 5zł. O.O chyba każdy wie o co chodzi, a oni się jeszcze tym chwalą;/ naprawde maja czym.;/

0

Zglos komentarz

D
djexide 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak sie to mowi na tych wieśniaków?? aha ,,sigma, sigma ŁOGIEŃ"

0

Zglos komentarz

G
gabryska1992 💩 JP 100%
14 lat temu

który to dokładnie bo widzę 4 facetów...

0

Zglos komentarz

S
sethia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Taka polska "Ekipa z New Jersey" :)

0

Zglos komentarz

B
Brit_ii 🏹 Łowca
14 lat temu

Ten w białym kr***nko !!!

0

Zglos komentarz

S
slavic87 🌾 Wieśniak
14 lat temu

biały kaszkier - burak

0

Zglos komentarz

G
glass34 🌾 Wieśniak
14 lat temu

odstaw piwo dziecko i popracuj nad poprawną pisownią

0

Zglos komentarz

M
mmalinowaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Przecież brzydzisz się pe**łów?? To o co ma prosić??

0

Zglos komentarz

Z
zosi2020 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahaha wiocha wiocha wiocha..opis

0

Zglos komentarz

B
blackkobra2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Banda prostaczków w szczególności ten z piwem! Po co im szkoła jak mają niezłe imprezy i piwko>LOL

0

Zglos komentarz

E
egz3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ciężko uwierzyć że tacy ludzie żyją...

0

Zglos komentarz

Z
zrylec 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pigularze.

0

Zglos komentarz

X
xerena1997 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wiekszosc ludzi mowi to dla beki "slitasnie" nie rozumiem czemu to tu jest przeciez to normalne zdjecie i podpis tez jest normalny.

0

Zglos komentarz

S
syriusz555 🌾 Wieśniak
15 lat temu

W opisie

0

Zglos komentarz

E
emil666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

DE**L PRZEZ DUZE "D"

0

Zglos komentarz

F
fiona2505 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no po opisie stwierdzam ze jakis de**l i wiesniak prawdziwy.

0

Zglos komentarz

O
14 lat temu

dlaczego na wiochę? To, że chłopak puścił trochę fantazję w opisie, to nie znaczy, że zaraz jest wieśniakiem. Większość z was zachowuje się i mówi tak samo więc o co wam biega? Nie lubię takich kolesi, ale też nie jest to mistrzowska wiocha...

0

Zglos komentarz

J
jagna92 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to właśnie jest wiocha, że on się tak wypowiada.. i nie ma tutaj nic do rzeczy że większość ludzi tak teraz mówi, tylko tym bardziej to jest przykre. to trzeba tępić. jak większość zacznie chodzić w brudnych gaciach to też będzie to dla ciebie usprawiedliwienie dla takiego durnego zachowania?

to właśnie jest wiocha, że on się tak wypowiada.. i nie ma tutaj nic do rzeczy że większość ludzi tak teraz mówi, tylko tym bardziej to jest przykre. to trzeba tępić. jak większość zacznie chodzić w brudnych gaciach to też będzie to dla ciebie usprawiedliwienie dla takiego durnego zachowania?

0

Zglos komentarz

R
14 lat temu

ja sie pytam,co wy chcecie

0

Zglos komentarz

H
haxxa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

kopnąc cię w d**ę

0

Zglos komentarz

Z
zaki 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dla mnie kolesie w czapce z daszkiem na imprezie to wiochmeni!!!

0

Zglos komentarz

D
Darcy 😏 Szyderca
14 lat temu

Drogi autorze, "na pewno" piszę się osobno :p

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Drogi "darcy". D**a służy do srania.

0

Zglos komentarz

N
niegrzeczna27 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A JO to nie mam nic do powiedzenia :)

0

Zglos komentarz

K
Kacaj 🌾 Wieśniak
14 lat temu

irytujący komentarz

0

Zglos komentarz

H
hopek20o 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ma białą czapke z daszkiem stawiam że jeździ golfem trzecim

0

Zglos komentarz

S
steras1981pl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ten drogi z lewej wyglada jak go**o w lesie

0

Zglos komentarz

V
Vivi 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ohhh jaką wiochę koleś zrobił wrzucił normalną fotkę na NK ! Szok ! Co się dzieje z tym portalem...

0

Zglos komentarz

L
liberal 🌾 Wieśniak
14 lat temu

KUrcze, szukam, szukam, ale wiochy to nie zabardzo tu widzę.

0

Zglos komentarz

B
bastiano22 🌾 Wieśniak
14 lat temu

sigma yea

0

Zglos komentarz

K
kildeweld 💩 JP 100%
15 lat temu

gdzie tu wiocha? bo nie widze

0

Zglos komentarz

A
alma 😏 Szyderca
14 lat temu

nie widzę tu wiochy "słitaśnie" napisał pewnie dla beki dużo osób tak pisze :)

0

Zglos komentarz

H
HouseBreaker 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wiesniakiem jestes ty wstawiajac zwykla fote :) Lecz sie

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

Ten w bluzeczce D&G chyba nie lubi kobiet

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

A ty jak zwykle węszysz homoseksualne podteksty. Naprawdę masz jakąś obsesję na tym punkcie. Radzę skonsultować się ze specjalistą.

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

Taki się urodziłem i proszę o tolerancje, pe**le

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Miernoto ty nawet na uwagę nie zasługujesz, a co dopiero na tolerancję. Z drugiej znów strony te twoje wynaturzenia są komiczne i świetnie się bawię czytając twe komentarze. A zatem - mów mi tak jeszcze.

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

zasłuż na pieszczoty a dopiero potem proś Pana

0

Zglos komentarz

M
mmalinowaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

przeciez nie dzierżysz pe**lstwa??

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

Wiochą tutaj jest to że autor napisał Na pewno razem ;]

0

Zglos komentarz

Z
zenekizenek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zdjęcie jak zdjęcie , ale bluzgi w podpisie niepotrzebne , świadczą o ptasim móżdżku.

0

Zglos komentarz

E
erso 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Żałosne jest to,że chłopak znalazł się na wiocha.pl z byle jakiego powodu,autor jest zadowolony ale ten który jest na zdjęciu raczej nie bo to jest prymitywne.. Jeszcze wyjdzie na to,że będziemy wstawiać swoje foty żeby mieć pkt za wioche...

0

Zglos komentarz

R
ruuudaxd 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jakoś nie bardzo widze tą wioche. xD pozdro. ^^

0

Zglos komentarz

D
djcasper1990 😏 Szyderca
14 lat temu

Do autora- naprawdę, ale NA PEWNO piszemy oddzielnie.. zabłysłeś

0

Zglos komentarz

B
badxnatusxgirl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ejj może mi ktoś powiedzieć co to robi na wiocha , bo chyba rzeczywiście jestem blondynką i nie czaje . . . normalne foto z imprezy xp

0

Zglos komentarz

W
wiocha12367 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To nie jest wiocha..!! :D NORMALKA..w czym widzicie wiochę ..?

0

Zglos komentarz

P
piszczala 🌾 Wieśniak
14 lat temu

S Ł A B E

0

Zglos komentarz

N
niunia898989 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie rozumie dlaczego twarze tych ludzi nie są zasłonięte ale widać zaleźli chyba za skóre AUTOROWI;) I oprócz burackich tekstów kolesia nie widze tu wiochy...

0

Zglos komentarz

I
immortal-89 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja tu nie widzę żadnej wiochy. A ponad 200 łap w górę bezsensowne ...

0

Zglos komentarz

K
komarenko20 😏 Szyderca
14 lat temu

wiocha jest komentarz tego typa z NK

0

Zglos komentarz

Reklama