Reklama
Reklama

Komentarze

2
L
Largo1979 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Śmieją się tak - ale kiedyś oni mogą być bezdomni, a wtedy przyjdzie ktoś i będzie się śmiał z nich.

0

Zglos komentarz

I
Italiano_94 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Co racja to racja Largo

0

Zglos komentarz

Reklama