Reklama
Reklama

Komentarze

16
K
Krasnal5 🎖️ Snajper
15 lat temu

nie ważne ile masz lat ważne na ile się czujesz :P

0

Zglos komentarz

O
OttonandPooky 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Te kiczowate ramki rozpier*alają system! :D

0

Zglos komentarz

M
migotka69 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Jejciu, jak ja nie cierpię zdjęć w 'takim czymś' !!! Totalna wiocha!

0

Zglos komentarz

N
Nikodysta 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Frankenstein powraca

0

Zglos komentarz

O
oryginalnie 🌾 Wieśniak
15 lat temu

niczym Gracjan Roztocki

0

Zglos komentarz

L
Luna666 🌾 Wieśniak
15 lat temu

z tym facetem jest cos nie tak musiał miec ciezkie dziecinstwo..

0

Zglos komentarz

Z
ziomzosiedla 🌾 Wieśniak
15 lat temu

znam go z widzenia ale mówiąc szczerze to on chyba nie jest zbyt normalny

0

Zglos komentarz

W
wernon 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Co oznacza słowo - infantylizm ?

0

Zglos komentarz

I
idj95 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dziecinność. infantylny - dziecinny

0

Zglos komentarz

O
ohpassionfruit 🌾 Wieśniak
15 lat temu

moze tak wyrywa dzieci...

0

Zglos komentarz

M
Mikuni-san 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Zainteresowania ma prawie jak mój sześcioletni brat ;)

0

Zglos komentarz

B
BloodyJuliet 💩 JP 100%
15 lat temu

To jest baba czy chłop? :D Nie no, rameczki klasa xD Idealna wiocha :D

0

Zglos komentarz

K
killing 🌾 Wieśniak
15 lat temu

kto tu wrzucil emila???? hahaha

0

Zglos komentarz

K
klorel888 💩 JP 100%
15 lat temu

Haha, WTF?!!...

0

Zglos komentarz

R
RobCo 🌾 Wieśniak
15 lat temu

"In China "Too Young" is just a name." :P

0

Zglos komentarz

K
kinga1994t 💩 JP 100%
15 lat temu

Pewnie jest jakiś chory,niepełnosprawny ..

0

Zglos komentarz

B
blaszki 💩 JP 100%
15 lat temu

Nie no nawet emil tu jest xD ha ha ha ha:) Żal tego kolesia...

0

Zglos komentarz

Reklama