Reklama
Reklama

Komentarze

36
S
slawo1986 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Zaatakowani wirusem jabola

0

Zglos komentarz

P
Pograbek 🎖️ Snajper
11 lat temu

pewnie to na WOODSTOCKU ?

0

Zglos komentarz

S
soltera5 🌾 Wieśniak
11 lat temu

na warszawskiej był smog i szli sie dotlenić...padli przed metą:)

0

Zglos komentarz

K
konkep 🌾 Wieśniak
11 lat temu

wirus Jabola

0

Zglos komentarz

M
MasterOfDiZaster 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ale ten Mamrot ich pozamiatał. :D

0

Zglos komentarz

D
danzby 😏 Szyderca
11 lat temu

chlopcy sie natleniaja po warszawsku...

0

Zglos komentarz

B
bzinks 🌾 Wieśniak
11 lat temu

tlenu brak

0

Zglos komentarz

S
Singelton 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Gdzie leży wiocha? Na rogu warszawskiej i tlenowej...

0

Zglos komentarz

N
noname2104 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Wioche robisz z siebie de**lu naśmiewająć sie z ludzi którzy potrzebują pomocy...

0

Zglos komentarz

P
przesmieszne 🌟 Padawan
11 lat temu

myślisz że jeszcze po jednym im trzeba?

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Ale jakiej pomocy? Poduszeczkę trzeba im pod głowy podłożyć?

0

Zglos komentarz

J
jarek2211 🌟 Padawan
11 lat temu

oni potrzebuja pomocy z MOPSu...... która natychmiast przekształcaja w denaturat ! każda inną pomoc maja głeboko w ..... poważaniu a jesli chcesz wyzywac kogos od de**li to najpierw spojrz w lustro!!! CWOKU !

0

Zglos komentarz

Z
zajcew26 🏹 Łowca
11 lat temu

Musieli komuś brame zrobić że takie KO

0

Zglos komentarz

R
rafaloo0909 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Temu przy rogu smartfon wyleciał z kieszeni :)

0

Zglos komentarz

H
Hubcio_xD 💩 JP 100%
11 lat temu

Ej no, sory bardzo ale po jakiego ch*ja to wstawiasz? A jakbyś ty tam leżał zamiast nich, wstawił byś sie na wioche?

0

Zglos komentarz

J
jarek2211 🌟 Padawan
11 lat temu

siebie nie, bo nie pije ale dla ciebie zrobie wyjatek! podeslij tylko swoja fotke wiesniaku :)

0

Zglos komentarz

P
przesmieszne 🌟 Padawan
11 lat temu

A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był. To wy byście staruszkę przejechali, tak ?!

0

Zglos komentarz

J
jarek2211 🌟 Padawan
11 lat temu

siebie nie, bo nie pije ale dla ciebie zrobie wyjatek! podeslij tylko swoja fotke wiesniaku :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

A mówią,że w polsce bieda

0

Zglos komentarz

E
emilia150 💩 JP 100%
11 lat temu

fanie dodawac takie zdjecia i nasmiewac sie z takich ludzi jak ma sie gdzie mieszkac i co jesc! temu co to dodał życze zeby chociaz tydzien nie miał domu i zobaczył jak to jest jak inni robia ci zdjecia i sie z ciebie nabijajją !

0

Zglos komentarz

P
przesmieszne 🌟 Padawan
11 lat temu

@emilia, a tak poza tym to wszystko u Ciebie w porządku?

0

Zglos komentarz

U
umyjmydlo 🌾 Wieśniak
9 lat temu

aśnaebaem

0

Zglos komentarz

U
umyjmydlo 🌾 Wieśniak
9 lat temu

józek ,józek żyjesz ? weź dla michała pomóż bo mu głowa z krawężnika spadła

0

Zglos komentarz

U
umyjmydlo 🌾 Wieśniak
9 lat temu

józek, józiek żyjesz? weź dla wieśka pomóż bo mu głowa z krawężnika spadła

0

Zglos komentarz

S
sautos38 🎖️ Snajper
11 lat temu

ofiary wirusa jabola

0

Zglos komentarz

K
kajawtf 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie dotarli do tlenowej i padli:D

0

Zglos komentarz

A
angie76 😏 Szyderca
11 lat temu

Z ust mi to wyjęłaś ;-P

0

Zglos komentarz

M
mmcs 🎖️ Snajper
11 lat temu

stolyca

0

Zglos komentarz

N
11 lat temu

po co im pomóc lepiej się z nich pośmiać

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

a jak wyobrażasz sobie pomoc takim osobom? Im pomoc to przydałaby się 20 lat temu, gdy jeszcze coś by do nich dotarło. Teraz to już wraki, oni zamiast lampki wina do obiadu to walą lampkę denaturatu.

0

Zglos komentarz

B
boskiradek 😏 Szyderca
11 lat temu

Ranczo 2 ?

0

Zglos komentarz

T
traffick 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Polska to... stan umyslu?

0

Zglos komentarz

M
mlaski666 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Z powodu braku tlenu na warszawskiej przytomność straciło 3 osoby. Urząd miasta planuje scalenie dwóch ulic i przekształcenie w ul.Tlenawską

0

Zglos komentarz

D
david.brian.35175 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

A na naszym portalu mamy ferdala. On tez tak czesto po wizycie w Biedronce wyglada ;)

0

Zglos komentarz

T
turandot 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Mamy też takich użytkowników jak Ty i całą sforę latających za Ferdalem maniaków. Bez Ferdala ten portal dla was nie istnieje. Zainteresujcie się kobitkami, bo to zainteresowanie Ferdalem jest wysoce podejrzane.

0

Zglos komentarz

M
marcino75pl 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

turan... myślisz że david miał na myśli ferdala .

0

Zglos komentarz

D
david.brian.35175 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Dokladnie, turandot. A teraz powiedz ferdkowi zeby zalozyl swoje kowbojki i plastikowa krolewska korone i sie nam objawil, bo "gawiedz" z niecierpliwoscia czeka na jego popisy ;)

0

Zglos komentarz

K
kriss92 🌾 Wieśniak
11 lat temu

oto typowy warszawiak haha

0

Zglos komentarz

P
paula_red 😏 Szyderca
14 lat temu

ale się dotlenili na tej Warszawskiej....

0

Zglos komentarz

S
sebkop 🏹 Łowca
11 lat temu

Tak zwana ławeczka ;)

0

Zglos komentarz

C
czarny01 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Łódź

0

Zglos komentarz

S
sautos38 🎖️ Snajper
11 lat temu

a jak oni z tlenowej przyszli

0

Zglos komentarz

L
lukaseti 🌾 Wieśniak
11 lat temu

...i po żniwach

0

Zglos komentarz

L
lukaseti 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Upalne Lato wykańcza każdego

0

Zglos komentarz

S
simtrix 🌾 Wieśniak
11 lat temu

CHŁOPAKOM Z WARSZAWY TLEN ZASZKODZIŁ W NADMIARZE.

0

Zglos komentarz

P
pete78 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Łódź :]

0

Zglos komentarz

A
afup 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Łódź, Bałuty, Rogi...moje osiedle takie piękne ;)

0

Zglos komentarz

K
kris89-23 💩 JP 100%
11 lat temu

papież kiedy umarł miał 85 lat - 8+5=13. Godzina śmierci: 21:37 - 2+1+3+7=13. Data śmierci: 02.04.2005 - 0+2+0+4+2+0+0+5=13. Postrzelony 13 Maja. 9301 dni pontyfikatu - 9+3+0+1=13. Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter. czy to zbieg okoliczności? prześlij to dale...

papież kiedy umarł miał 85 lat - 8+5=13. Godzina śmierci: 21:37 - 2+1+3+7=13. Data śmierci: 02.04.2005 - 0+2+0+4+2+0+0+5=13. Postrzelony 13 Maja. 9301 dni pontyfikatu - 9+3+0+1=13. Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter. czy to zbieg okoliczności? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić.... Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje....Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie. spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomo

0

Zglos komentarz

H
Hubcio_xD 💩 JP 100%
11 lat temu

WYPIERDALAJ Z TYM ŁAŃCUSZKIEM KR***NIE!!

0

Zglos komentarz

A
arash13 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Fajne sam je zrobilem :)))

0

Zglos komentarz

P
pete78 🌾 Wieśniak
11 lat temu

fajnie bo to screen z google street view :D

0

Zglos komentarz

Reklama