Podobne posty
Komentarze
16Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dokładnie. Mam nadzieje, ze tego człowieka spotkała surowa kara..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szczerze - TO JEST MI BARDZO PRZYKRO JAK TO ZOBACZYŁEM! Bezbronny zwierzak trafił na takiego człowieka bez serca! Jaka musiała być męczarnia dla tego zwierzaka. A ten durny człowiek cieszył się z tego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jednak można. Dalej tego nie rozumiem, przecież to tylko zwierzak, a na takiego kogoś trafił..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sadysta pier*olony, takich to na krzesło elektryczne tylko....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oby i na nim się ktoś znęcał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mam też taką nadzieję .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja tak samo ;/
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Masz racje :(
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
On teraz powinien się bać wyjść na ulicę. Należy mu się taki wpier*ol, po którym szukałby sobie miejsca w sanatorium
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mam nadzieję, że nie jest z mojego miasta, bo by miał przechlapane ..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Znowuż wróciłeś ? Nie rób ze mnie "pe****la", bo nim nie jestem - chłopczyku. Daj mi święty spokój, nie mam zamiaru non-stop męczyć się z kasowaniem tych beznadziejnych i prymitywnych wiadomości na PW!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
etam tylko na wiocha udajesz takiego porzadnego . wiem kim jestes lamo a mianowicie nikim . myslisz ze co tutaj sie ukryjesz? narobiles mi tyle go**a w zyciu?? i myslisz ze ja ci dam spokoj??!?!?!?! hahahaha wolne zarty
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Człowieku ty z kimś mnie mylisz ! Nie znam Cię ! Proszę Cię od kilku miesięcy, abyś pokazał mi jakiekolwiek dowody dotyczące tego, że Ci coś zrobiłem ?!. Przedstaw się do cholery jasnej! A ode mnie się odpieprz. To nie jest już zabawne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
eh przyjacielu :)) a przez kogo stracilem 3 tyś ? no przez kogo :))) albo mi to zwrucisz albo nie bedzesz mial zycia i woesz co ? z ta policja to sobie daruj chce moje peniadze pe****lku
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sam straciłeś. Na dalsze twoje wypowiedzi nie będę reagował, a z PW sobie poradzę :). Miłej nocy, nie pozwolę się zastraszyć. Dobranoc
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
hlopie :))) znajde cie :))) pewnie masz znajomych na wioca czy gdzie inndziej ktrzy znaja twoj adresik :)) telefonik :)))ze zloa osoba zadarles drogi przyjacuelu oj ze zloa osoba :)))) bedziesz sie bal wyjsc na miasto hmmm :))))) zegnam :))))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane