Reklama
Powiesił ŻYWE zwierzę na sznurku i spuścił z mostu.

Powiesił ŻYWE zwierzę na sznurku i spuścił z mostu.

przez [Usunięty użytkownik] — 14 lat temu
22

Zglos post

Reklama

Komentarze

16
G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

i rodzi sie pytanie..kto jest tutaj zwierze ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Dokładnie. Mam nadzieje, ze tego człowieka spotkała surowa kara..

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Szczerze - TO JEST MI BARDZO PRZYKRO JAK TO ZOBACZYŁEM! Bezbronny zwierzak trafił na takiego człowieka bez serca! Jaka musiała być męczarnia dla tego zwierzaka. A ten durny człowiek cieszył się z tego.

0

Zglos komentarz

S
Stop-ACTA 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak mozna byc takim bydlakiem !!!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Jednak można. Dalej tego nie rozumiem, przecież to tylko zwierzak, a na takiego kogoś trafił..

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Sadysta pier*olony, takich to na krzesło elektryczne tylko....

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Oby i na nim się ktoś znęcał.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Mam też taką nadzieję .

0

Zglos komentarz

B
brancez90 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Takiego to też na sznyrek i go z maostu spuścić !!!!!

0

Zglos komentarz

J
JaroLKR 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ja był go za kutsa powiesił i spuscił z tego mostu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ja tak samo ;/

0

Zglos komentarz

M
Made-In-Poland 🎖️ Snajper
14 lat temu

Dla takich ludzi powinni budować getta!

0

Zglos komentarz

E
Eye_Of_Angel 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To coś ma kamień w miejscu serca ;(

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Masz racje :(

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

On teraz powinien się bać wyjść na ulicę. Należy mu się taki wpier*ol, po którym szukałby sobie miejsca w sanatorium

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Mam nadzieję, że nie jest z mojego miasta, bo by miał przechlapane ..

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Znowuż wróciłeś ? Nie rób ze mnie "pe****la", bo nim nie jestem - chłopczyku. Daj mi święty spokój, nie mam zamiaru non-stop męczyć się z kasowaniem tych beznadziejnych i prymitywnych wiadomości na PW!

0

Zglos komentarz

N
14 lat temu

etam tylko na wiocha udajesz takiego porzadnego . wiem kim jestes lamo a mianowicie nikim . myslisz ze co tutaj sie ukryjesz? narobiles mi tyle go**a w zyciu?? i myslisz ze ja ci dam spokoj??!?!?!?! hahahaha wolne zarty

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Człowieku ty z kimś mnie mylisz ! Nie znam Cię ! Proszę Cię od kilku miesięcy, abyś pokazał mi jakiekolwiek dowody dotyczące tego, że Ci coś zrobiłem ?!. Przedstaw się do cholery jasnej! A ode mnie się odpieprz. To nie jest już zabawne.

0

Zglos komentarz

N
14 lat temu

eh przyjacielu :)) a przez kogo stracilem 3 tyś ? no przez kogo :))) albo mi to zwrucisz albo nie bedzesz mial zycia i woesz co ? z ta policja to sobie daruj chce moje peniadze pe****lku

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Sam straciłeś. Na dalsze twoje wypowiedzi nie będę reagował, a z PW sobie poradzę :). Miłej nocy, nie pozwolę się zastraszyć. Dobranoc

0

Zglos komentarz

N
14 lat temu

hlopie :))) znajde cie :))) pewnie masz znajomych na wioca czy gdzie inndziej ktrzy znaja twoj adresik :)) telefonik :)))ze zloa osoba zadarles drogi przyjacuelu oj ze zloa osoba :)))) bedziesz sie bal wyjsc na miasto hmmm :))))) zegnam :))))

0

Zglos komentarz

Reklama