Reklama
Reklama

Komentarze

50
M
misiu696 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jest... coś jej upadło i szuka :)

0

Zglos komentarz

O
okko1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Sarson , to twoja była , przyznaj się, bo ja tu wiochy nie widzę.....

0

Zglos komentarz

O
okko1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Sarson , to twoja była , przyznaj się, bo ja tu wiochy nie widzę.....

0

Zglos komentarz

S
sinponadskale 🌾 Wieśniak
14 lat temu

żądza jest

0

Zglos komentarz

I
imthepiercer 😏 Szyderca
14 lat temu

Weźcie to zminusujcie, gó**o nie wiocha..;/

0

Zglos komentarz

S
szczeryham 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Dokładnie! Co za buraki klikają zieloną łapkę przy takich fotkach?!

0

Zglos komentarz

K
kittin 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Sarnson ogarnij sie w końcu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

sarnson, masz problem? udaj się do psychiatry.

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
14 lat temu

Co za de**l za przeproszeniem umiescil to na głównej ?????

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Kolejne gó**o na głównej. Kto to publikuje? Niektórzy chyba mają znajomości z administracją tej strony.

0

Zglos komentarz

M
monika29 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja tu nie widzę żadnej wiochy!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

ja wiem jak ! przygotowanie do prasowania cz.1

0

Zglos komentarz

Z
zmyslowy.edek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Opis: beta-test latajacego dywanu, po wyprasowaniu.....

0

Zglos komentarz

K
kaktusss22 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wiochy BRAK!!!!!!!

0

Zglos komentarz

K
kingak 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a co tu opisywać?!jak jak większość ......

0

Zglos komentarz

D
docent84 💩 JP 100%
14 lat temu

A co tu wieśniackiego???? Sam przejrzyj swoje zdjęcia Sarnson(synu sarny) to pewnie znajdziesz coś lepszego. Powoli z Wiochy robi sie Wiocha...

0

Zglos komentarz

W
wadziun 🌾 Wieśniak
14 lat temu

SARNOS CHYBA LASKA CIE ZOSTAWILA KOPNELA W D**E I SIE SPINASZ HAHAHHAA

0

Zglos komentarz

A
anna1234567890 💩 JP 100%
14 lat temu

dla nas jest wiocha to ze tu trafiła ;D i teraz cały Baborów bedzie z tego sie smiał ;D

0

Zglos komentarz

A
anna1234567890 💩 JP 100%
14 lat temu

"Ona na tym zdj żelazka od prądu nie wyłączyła bo dywan prasowała :D"

0

Zglos komentarz

N
nieznajoma123456 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to jest rudzie chore może autor nie ma odwagi teraz napisać ale napisze dziewczyna z tej foty bo mam odwagę napoisać co myślę o tym wy tak piszecie o tym i sie nabijacie niektóre osoby a niech postawia sie na moim miejscu co wy byście zrobili też by wam było do śmiechu tym które się śmieją z foty

to jest rudzie chore może autor nie ma odwagi teraz napisać ale napisze dziewczyna z tej foty bo mam odwagę napoisać co myślę o tym wy tak piszecie o tym i sie nabijacie niektóre osoby a niech postawia sie na moim miejscu co wy byście zrobili też by wam było do śmiechu tym które się śmieją z foty

0

Zglos komentarz

N
nieznajoma123456 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jeszcze jedno niektórze z tego ta się nabijają, ale powiem jedno mnie tym razem to spodkało ale może również każdą inną dziewczynę lub chłopaka to spodkać.i wtedy do śmiechu wam by nie było teraz się śmiejecie z tego bo to akurat ja tu wyądowałam ale to mogła być również z tych komentarzy inna osoba

jeszcze jedno niektórze z tego ta się nabijają, ale powiem jedno mnie tym razem to spodkało ale może również każdą inną dziewczynę lub chłopaka to spodkać.i wtedy do śmiechu wam by nie było teraz się śmiejecie z tego bo to akurat ja tu wyądowałam ale to mogła być również z tych komentarzy inna osoba

0

Zglos komentarz

N
nieznajoma123456 🌾 Wieśniak
14 lat temu

te co dawają te komentarze to teraz ja jestem ale jutro lub pojutrze ktoś inny by z tych byle jakich komentarzy wylądował też by wam było do śmiechu np anna jak by ona tu była to też byś się śmiała.widać ze jesteś nie rozgarnięta jesteś.może tb to się kiedyś przytrawi;/

0

Zglos komentarz

E
ewwik 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a ja tu czegos nie czaje, czy każda laska która nie jest super modelka i niema idealnie pieknej twarzy bedzie dawana na wioche?

0

Zglos komentarz

S
sexxx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Co zobaczyłeś uda??? i to tak Cie zszokowało? Co by było jak bys zobaczył cipkę? Chyba byś umarł z przerażenia! Jekich pierdół się łapiecie,szkoda słów ale dla Ciebie!

0

Zglos komentarz

N
nieznajoma123456 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a i się zwrócę do Anny123456789 wiocha to jest tutaj ale nie chwal Baborowa bo Baborów to dopiero jest wiocha gorsza niż tutaj ja naszczęście mam śląskie pochodzenie i Racek oraz Rybnik nie jest taką wiochą jak Baborów...pozdro Aniu Baborów to miasto gdzie 15-latki zachodzą w ciąży a rodzą wiku 16l:...

a i się zwrócę do Anny123456789 wiocha to jest tutaj ale nie chwal Baborowa bo Baborów to dopiero jest wiocha gorsza niż tutaj ja naszczęście mam śląskie pochodzenie i Racek oraz Rybnik nie jest taką wiochą jak Baborów...pozdro Aniu Baborów to miasto gdzie 15-latki zachodzą w ciąży a rodzą wiku 16l:)

0

Zglos komentarz

W
Wagda 💩 JP 100%
13 lat temu

Wiocha i chu*j

0

Zglos komentarz

B
boogyy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mam nadzieję, że autor tego postu też tu się znajdzie...

0

Zglos komentarz

V
vincvega 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

opisy "nie wiem jak to opisać", "bez komentarza" świadczą o niewielkich zasobach intelektualnych.. i nie wiem co na tym zdjęciu jest aż tak szokującego żeby nie wiedzieć jak je opisać!

0

Zglos komentarz

S
saiko21 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pewnie żelazko na ziemi :D

0

Zglos komentarz

M
monika_087 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Normalne zdjęcie. Dziewczyna wygląda zdrowo (nie jestem zwolenniczką tzw. "wieszaków"), nie jest najbrzydsza, nie robi dzióbka- więc nie wiem o co chodzi.

0

Zglos komentarz

P
PIZDZITO2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a ja nie wiem o co chodzi? dziwne

0

Zglos komentarz

P
przemo93c 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale czekaj... Co chcesz opisać? Jesteś tak ograniczony że po prostu dajesz byle jakie zdjęcie z takim opisem i myślisz że ktoś tu sie załapie?

0

Zglos komentarz

N
nimmbo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a jednak są barany, które dały łapkę w górę.. ehh

0

Zglos komentarz

X
xenona 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie widzę tu wiochy.

0

Zglos komentarz

L
lukaplast 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Konto od 5go, fotka dodana również 5go. Śmierdzi zemstą, bo nic wiejskiego na tym zdjęciu ni ma.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
14 lat temu

Ja się tylko zastanawiam skąd się wzięły te osoby które wcisneły zieloną łapkę...może zazdrośni byli o naturalność tej dziewczyny..

0

Zglos komentarz

A
agnostictac 😏 Szyderca
14 lat temu

Jest sposób-dziewczyna kuca na dywanie na tle żelazka i regału.Proste nie?

0

Zglos komentarz

I
iksiak 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Faktycznie brak słów... żelazko podłączone cały czas... brak pojęcia o podstawowych zasadach BHP

0

Zglos komentarz

M
maxikaz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

O co tu chodzi...? Czyżby zazdrosny ex z przyprawionymi rogami to tutaj wrzucił...?

0

Zglos komentarz

K
kocur9331 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie widze tu żadnej wiochy raczej zajeżdża mi tu chęcią zemsty ex...i jeśli chciał tym ośmieszyć dziewczynę to raczej on sam zasługuje na wiochę

0

Zglos komentarz

K
kriss92 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Masz racje nie sposób opisać Twojej głupoty! Minusik leci

0

Zglos komentarz

W
wual89 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Sarnos chłopaku nie postarałeś się bo jakoś cipska nie widać hehe :P

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
14 lat temu

Przecież nic nie widać.

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
14 lat temu

ot -skromna dziewuszka,ktora na 100% szuka drugiej polowki a nie chlopaka pt."za doladowanie powalcze na sianie"

0

Zglos komentarz

P
pekinolatino 🌾 Wieśniak
14 lat temu

strzal w 10 z komentarzem,popieram.

0

Zglos komentarz

B
bleblezuza 😏 Szyderca
14 lat temu

A ja nie wiem o co ci chodzi. Zdjęcie może i średnie, ale czy to wiochą zajeżdża w ogóle? Chyba chodziło o to żelazko podłączone nawet gdy nie używane.

0

Zglos komentarz

P
pala2112 🌾 Wieśniak
14 lat temu

interesujące żelazko :)

0

Zglos komentarz

M
miodzjo 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Półka nadbiurkowa stoi na podłodze, biurko z innego zestawu, więc pewnie nie pasuje.

0

Zglos komentarz

D
daniel14 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie wiem jak kto ale ja tu wiochy nie widzę...

0

Zglos komentarz

L
lansikxd 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale o co wgl. chodzi. ? -.- o to że jest w s**ience , bo nie ogarniaaam -.-

0

Zglos komentarz

S
stubborn 🌾 Wieśniak
14 lat temu

moze jest bez majtek?>???!?!?!

0

Zglos komentarz

A
Amissu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A jednak znalazło się 159 inteligentów i normalna osoba jest na głównej... Gdzie jest moderator i egzekwowanie regulaminu?! Zgłaszam nadużycie..

0

Zglos komentarz

A
Alqua 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie widzę tu żadnej wiochy, poza wiochą tego co tu wrzucił zdjęcie. Ta dziewczyna jest przeciętnej urody,ale to nie czyni jej powodem do wyśmiewania;/

0

Zglos komentarz

T
tomas270985 🌾 Wieśniak
14 lat temu

żelazka od pądu nie wyłączyła gupia jeszcze chałupe spali :d

0

Zglos komentarz

Reklama