Reklama
Reklama

Komentarze

4
A
Astra1g 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jeden próbuje być jak gangsta. Drugi chwali się telefonem. Robi dzióbek. Brakuje wystawienia cycków lub wypięcia tyłka. W dodatku przypomina mi Justina Bimbera

0

Zglos komentarz

S
sandra.szpadel 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie no przecierz ładnyy jest ;D

0

Zglos komentarz

W
wewest 😏 Szyderca
14 lat temu

peasants!!

0

Zglos komentarz

S
slodziak77 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Przecież to są ładni chłopacy !! ;D Gdzie tu wiocha ?! -.-

0

Zglos komentarz

Reklama