Reklama
Reklama

Komentarze

6
Z
ZamknijMorde 🎖️ Snajper
14 lat temu

ladna jest

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Też jesteś ładna, spikniemy się?

0

Zglos komentarz

Z
ZamknijMorde 🎖️ Snajper
14 lat temu

Jestem facetem,wiec nie moge byc "ladna"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Bogdan?

0

Zglos komentarz

Z
ZamknijMorde 🎖️ Snajper
14 lat temu

Nie,Wacek ;) Milo mi :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Wybacz pomyliłam z kims, miło mi Wiesława z tej strony :)

0

Zglos komentarz

Z
ZamknijMorde 🎖️ Snajper
14 lat temu

Wiesiu czemu w twoim avatrze pisze Mars? Chciala bys poleciec na Marsa?

0

Zglos komentarz

Z
ZamknijMorde 🎖️ Snajper
14 lat temu

Wiesiu czemu w twoim avatrze pisze Mars? Chciala bys poleciec na Marsa?

0

Zglos komentarz

P
Psiapsiolek 🎖️ Snajper
14 lat temu

Fajna. Ja też to lubię btw

0

Zglos komentarz

R
14 lat temu

pusta s*ka!

0

Zglos komentarz

A
adamm80 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Oj widać że ktoś zazdrosny o czyjąś urodę.

0

Zglos komentarz

A
agnostictac 😏 Szyderca
14 lat temu

Naturalna,bez tapety solary i dzióbka.Ładny biuścik.

0

Zglos komentarz

L
lukasztadeusz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

prawda ładna ale poza jak u księdza w konfesionale :D niech ksiądz wybaczy ale zdradziłam go ostatniej nocy :P

0

Zglos komentarz

Reklama