Reklama
My jesteśmy najlepsze dziunie tutaj w klubie

My jesteśmy najlepsze dziunie tutaj w klubie

przez [Usunięty użytkownik] — 15 lat temu
104

Zglos post

Reklama

Komentarze

88
P
pusia55 💩 JP 100%
14 lat temu

O HEAVEN LESZNO. Ten klub to typowa wiocha, od 10 lat ciągle te same kawałki... A po laskach i "brwiach" widzę, że to lachony.

0

Zglos komentarz

N
nolti 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale blachary niczego sobie

0

Zglos komentarz

N
nolti 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a mi sie wydaje czy ta w rozowym ma wasy!? hmmmm

0

Zglos komentarz

I
ironpiter 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mowisz palstik, tapecia a szarpalbys jak Reksio szynke !!! hahaha

0

Zglos komentarz

L
luzer90 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Do hewenu!!! Na piątkową wieś party!!! Buahahahahaha

0

Zglos komentarz

D
DziuniaTgk 💩 JP 100%
14 lat temu

Wiocha to jest wstawiać takie zdjęcia na wiocha.pl :/ Ja tu żadnej wiochy nie widzę: 2 ładne dziewczyny wstawiły na fotkę zdjęcie z imprezy i tyle. Sama mam sporo tego typu zdjęć z przyjaciółkami a jeśli dla kogoś to wiocha to po prostu zazdrości. To takie moje skromne zdanie na ten temat ;)

Wiocha to jest wstawiać takie zdjęcia na wiocha.pl :/ Ja tu żadnej wiochy nie widzę: 2 ładne dziewczyny wstawiły na fotkę zdjęcie z imprezy i tyle. Sama mam sporo tego typu zdjęć z przyjaciółkami a jeśli dla kogoś to wiocha to po prostu zazdrości. To takie moje skromne zdanie na ten temat ;)

0

Zglos komentarz

U
uchibuka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

widząc takie zdjęcie na głównej.. ocena 222 czyli.. tyle osób albo nie ma życia towarzyskiego albo jest w pełni zazdrosne.. przecież TU NIE MA WIOCHY

0

Zglos komentarz

E
evii895 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a ja tu wiochy nie widzę :/

0

Zglos komentarz

E
elemelek123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A gdzie tu wiocha??? chyba ten co wstawi fotke tutaj pochodzi z wiochy zabitej dechami gdzie psy d**ami sczekaja i dlatego jak na swojej 1 wzyciu impezie zobaczyl dobrze ubrane zadbane laski to mu sie az we lbie poje**lo

0

Zglos komentarz

O
omniscient 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mój kochany klub :D

0

Zglos komentarz

T
technics181 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pusia55 a ja po twoim komentarzu widze że jesteś brzydka...A muzyka w heaven leszno - fakt faktem że był taki czas gdy ciągle leciało to samo ale od czasu gdy jeżdżę czyli ok jakiś 4 miesięcy na każdej imprezie są coraz to nowsze kawałki...więc nie pierd***l wierszy bo dzisiaj nie pierwszy

pusia55 a ja po twoim komentarzu widze że jesteś brzydka...A muzyka w heaven leszno - fakt faktem że był taki czas gdy ciągle leciało to samo ale od czasu gdy jeżdżę czyli ok jakiś 4 miesięcy na każdej imprezie są coraz to nowsze kawałki...więc nie pierd***l wierszy bo dzisiaj nie pierwszy

0

Zglos komentarz

F
fan626 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Olały go i dlatego fotkę na wiochę wstawił.

0

Zglos komentarz

M
mirfex69 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dziewczyny sie staraja,wydaly kase na solarke,fryzjera i fajne ciuchy-efekt doceni kazdy kto lubi stzelic okiem na ladne kobitki:)Osobiscie zadnej wiochy tu nie widze a wrecz przeciwnie-atrakcyjne i seksowne dziewczyny,plusika bym Wam dal gdybym mogl:)

0

Zglos komentarz

M
mirfex69 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ja nie wiem..dziewczyny sie staraja,wydaly kase na solarke i fajne ciuchy-efekt podziwia kazdy kto lubi spojrzec na ladne kobiety :)Dolaczam wiec do tych,ktorzy tu zadnej wiochy nie widza:)

0

Zglos komentarz

H
hyekel 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie ma żadnej wiochy ,fajne laski i tyle !!!!dokładnie najlepiej habit i waga100 pewnie jakas zazdrosna sz.....

0

Zglos komentarz

Z
zajcew26 🏹 Łowca
14 lat temu

Czegoś nie jarzę. Jak w/g Ciebie pajau który to dodał dziewczyny powinny sie ubierać ? W golfie maja śmigać? Jeżeli masz odwagę, żeby taką fote dodać i kariere na wiocha.pl na baranach co plusują z zasady robić, to miej odwagę odpowiedzieć na moje pytanie : Jak te dziewczyny powinny wyglądać/ubrać s

Czegoś nie jarzę. Jak w/g Ciebie pajau który to dodał dziewczyny powinny sie ubierać ? W golfie maja śmigać? Jeżeli masz odwagę, żeby taką fote dodać i kariere na wiocha.pl na baranach co plusują z zasady robić, to miej odwagę odpowiedzieć na moje pytanie : Jak te dziewczyny powinny wyglądać/ubrać s

0

Zglos komentarz

Z
zajcew26 🏹 Łowca
14 lat temu

się. żeby nie nadawać sie na ten portal?

0

Zglos komentarz

C
CoCieTo123456789 💩 JP 100%
14 lat temu

jak gęby nie ma to dziunie ale na pewno nie kobiety, chyba że mowa o bzyknięciu to laski

0

Zglos komentarz

S
shinee555 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Różowa kieca.. ! Zajebista :) Jak dla mnie zdjęcie spoko.. To jest impreza a nie msza w kościele !

0

Zglos komentarz

M
manieklubito 💩 JP 100%
14 lat temu

załatwcie mi numer do tej z prawej;)

0

Zglos komentarz

A
ahjsui 🌾 Wieśniak
14 lat temu

bardzo ładne dziewczyny..niczego im nie brakuje..;)

0

Zglos komentarz

D
DariuszJaworzno 😏 Szyderca
14 lat temu

Ale na farbę do włosów musiały się złożyć , ten sam odcień

0

Zglos komentarz

K
korysindex4 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ten kto to wstawił jest wieśniakiem !

0

Zglos komentarz

R
roxaaa98 💩 JP 100%
14 lat temu

ładne s**ienki :D ogólnie są ładne,wiochy nie ma

0

Zglos komentarz

S
seryjna 🌾 Wieśniak
14 lat temu

W Heaven w Lesznie są głównie wieśniary, a dziewczyny... hmm no styl 21 wieku, czysta wieś... s**ieniusie za 20zlociszy, wiecej zostawiły kasy na solce, wiec już nie wystarczyło na porządny ciuch LOL

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Wyglądają jak bombki choinkowe.

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

U mnie w tym roku będę wieszał pe**ły na choince, zawsze to namiastka i piękny widok i skojarzenia.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Będęlepsza i powieszę małe transwestytki,zawsze to bardziej błyszczy:P

0

Zglos komentarz

K
kubus88 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Czy jak kobieta jest ładna i dba o siebie to jest wiocha?Niekapuje chyba tej foty tu nie powinno byc ,no chyba że mają po 15 lat , w co wątpie.

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

tu nie o urodę chodzi tylko o "styl"

0

Zglos komentarz

R
raf43lokal 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dziewczyny jak dziewczyny, boję się pomyśleć jak wygląda osoba ktora wstawiła to zdjęcie na WIOCHA.pl, jeśli dla tej osoby coś ni tak.(pewnie gej)chociasz nie-co gejowi przeszkadzają dwie ładne dziewczyny, pewnie jakaś sierota życiowa. SIEROTO,jak nie chcesz pogłębiać tego stanu ,to nie dodawaj taki

Dziewczyny jak dziewczyny, boję się pomyśleć jak wygląda osoba ktora wstawiła to zdjęcie na WIOCHA.pl, jeśli dla tej osoby coś ni tak.(pewnie gej)chociasz nie-co gejowi przeszkadzają dwie ładne dziewczyny, pewnie jakaś sierota życiowa. SIEROTO,jak nie chcesz pogłębiać tego stanu ,to nie dodawaj taki

0

Zglos komentarz

M
marteczka199000 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ooo po prawo Angelina z Luton, pustak jakich mało

0

Zglos komentarz

P
plastik1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Popieram na 100 procent mojego poprzednika!!

0

Zglos komentarz

P
plastik1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Popieram na 100% mojego poprzednika!!!

0

Zglos komentarz

M
MadziiQ 😏 Szyderca
14 lat temu

Do Autora : Czy według Ciebie na imprezę idzie się w kaloszach i swetrze po kolana głąbie ??

0

Zglos komentarz

K
KasieNka_LoDz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

O co kaman z tym zdjęciem? :// Nie wyglądają źle.

0

Zglos komentarz

K
kejti1992 💩 JP 100%
14 lat temu

dla mnie wiochy niema... dobrze wygladaja jak co druga panienka na dyskotece

0

Zglos komentarz

M
Maryyyjusz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

co przemawiało przez Ciebie jak dodawałeś/aś to zdjęcie tutaj ??? Zazdrość czy Któraś dała Ci kosza ??? ;(

0

Zglos komentarz

H
hahahaczykk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kolejne blonpiękności. :D

0

Zglos komentarz

N
norberts22 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to pewnie jego byla zona :)

0

Zglos komentarz

M
mahen 🎖️ Snajper
14 lat temu

Nie widzę wiochy ;/ Jeżeli twoim zdaniem to jest wiocha to jak powinna wyglądać dziewczyna na imprezie ? Luźny golf po starszym bracie, albo sutanna tak ? Czy może nie podobają ci się po prostu dziewczyny ? Chłopcy ... aha no ok .

0

Zglos komentarz

D
Dubster 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zazdrość i tyle w temacie...

0

Zglos komentarz

R
Raaasti 💩 JP 100%
14 lat temu

PRAWIE KAŻDY CHŁOPAK Z TEGO KRAJU UWAŻA ŻE NA ŚWIECIE SĄ SAME SZMA*Y I DZI*KI ALE SAM BY WYBRAŁ DZI*KĘ OD ZWYKŁEJ DZIEWCZYNY...

0

Zglos komentarz

M
malwa88888 🌾 Wieśniak
14 lat temu

może jakieś piękności to nie są, zwłaszcza ta z wąsikiem, ale seksowne i zadbane,poza tym na impreze miały ubrać się w golf i kiece do kolan? widać zawsze znajdzie się baran, któremu nic nie pasuje

0

Zglos komentarz

Y
yasiu84 💩 JP 100%
14 lat temu

eee normalne zdjęcie całkiem ładnych dziewczyn w galerii jakiegoś klubu. Czyżby jakieś kompleksy?

0

Zglos komentarz

Z
zozolinka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

gdyby dziewczyny na imprezy mialy jezdzic w spodniach tudziez w spudniczkach za kolanko heheh to po pierwsze by nikogo nie poderwaly a po drugie mezczyzni by sie nudzili bo tak ubranych dziewczyn na ulicach jest na peczki a tam jada poogladac tzw"suczki"jak dla mnie panny normalne tylko tej w bialym

0

Zglos komentarz

Z
zozolinka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wychodzi"poducha" chyba ze stanika ale to taki malenki detal:)

0

Zglos komentarz

M
mendrek94 🌾 Wieśniak
14 lat temu

moje miasto kutfa najlepszy klub najlepsza muza! :D

0

Zglos komentarz

N
nieocenzurowana 🌾 Wieśniak
14 lat temu

I jaka w tym wiocha?

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

NIE NIE NIE, Ja sie szanuje one nie więc za duży kontrast by był miedzy nami

0

Zglos komentarz

G
Gobi102 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Minus dla Ciebie za ta fotke!!!

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

fajne s**ienki a zdjecie normalne

0

Zglos komentarz

R
rafcio20 🌾 Wieśniak
14 lat temu

w kazdym klubie takich kobiet jest na peczki....normalna rzecz... to teraz wszystkie strony klubowe powinny nazywac sie wiocha.pl???? widac ze ludzie coraz wiecej wstawiaja zdjec by zyskac pkt a daleko im do pojecia wiochy....portal schodzi na psy:(

0

Zglos komentarz

A
anette 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pewnie się zdziwisz, ale istnieją ambitne kluby, w których takie "zjawiska" nie mają czego szukać

0

Zglos komentarz

K
kiju28 🏹 Łowca
14 lat temu

Nie podobają Wam się tak ubrane na imprezie laski?To spiepszać do Pakistanu,ja się nimi zajmę.

0

Zglos komentarz

M
malenkax3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

normalna fota wiochy nie ma (-)

0

Zglos komentarz

K
kamillo77 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no spoko laski

0

Zglos komentarz

M
mkgrizzly 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gdzie tu wiocha, w habitach mają chodzic na imprezy ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Nie wydaje wam się, że to jest "ukryta" reklama tego klubu na wiocha? Gdyby było inaczej, to admin zamazałby logo.

0

Zglos komentarz

D
devilishmo22 💩 JP 100%
14 lat temu

DO REKLAMY WSTAWIA SIE LEPSZE LASKI(ŁADNIEJSZE) :p

0

Zglos komentarz

M
Menel1992 🌟 Padawan
14 lat temu

Gdzie ta wiocha ?? Połowa dziewczyn chodzących na imprezy/dyskoteki się tak ubiera...

0

Zglos komentarz

A
anette 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To widać do jakich klubów chodzisz - wixiarskie lachonarium kukurynarium

0

Zglos komentarz

K
KrytykWiochy 🎖️ Snajper
14 lat temu

Z fotki.pl je kojarzę i we dwie na jednym profilu mają mnóstwo takich "kurewskich" zdjęć.

0

Zglos komentarz

B
Baron_Sanedi 😏 Szyderca
14 lat temu

i co w związku z tym??

0

Zglos komentarz

M
Miya 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A ja zawsze miałam radochę kiedy robiłam w Simsach puszczalskie panienki... Nie wiedziałam że ktoś wyglądem mógł się na nich wzorować! Moje simki mają indentyczne s**ienki i całą resztę... OMG

0

Zglos komentarz

R
Rybcia123456 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak dla mnie to są zwykłe Laski na imprezie.Jakiejś szczególnej wiochy nie widzę...

0

Zglos komentarz

P
prorok12345 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Mężczyźni nie lecą na takie laski tylko koksy po solarium. a wiochą jest ten cały klub dla bananowców i miedzy innymi te pseudo dziunie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

sedzia się zgadza i jest mu przykro że pochodzi z tego samego województwa :/

0

Zglos komentarz

S
slodki_chomik 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a ja się czasami cieszę, że w moim niewielkim mieście nie ma aż tak "czadowych" klubów więc i nie ma miejsca dla takich wylansowanych dziuń:)

0

Zglos komentarz

N
natttt 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale co tu jest wiochą? Bo ja naprawdę nie jarzę.. To, że tak są ubrane, wymalowane, mają taki a nie inny kolor włosów? A i jeszcze jedno, co drugi koksik na takich typu imprezach ślini się, jak zobaczy takie laseczki, a teraz dodaje na wiochę?

0

Zglos komentarz

P
prorok12345 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Mężczyźni nie lecą na takie laski tylko koksy po solarium. a wiochą jest ten cały klub dla bananowców i miedzy innymi te pseudo dziunie

0

Zglos komentarz

N
nextto 🌾 Wieśniak
14 lat temu

heaven leszno . bywam tam co jakiś czas. dziewczyny odstrzelone w stylu pink stupid girl ale by trafić na główną to trochę mało...

0

Zglos komentarz

K
Kiara92 🎖️ Snajper
14 lat temu

..czyli niewyżyci panowie wiedzą, gdzie szukać swoich dziuń :P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
15 lat temu

może to bród ? ;)

0

Zglos komentarz

M
Mairead 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To raczej niemożliwe. Bród – płytszy odcinek koryta rzecznego, często o twardszym podłożu i spokojniejszym nurcie, umożliwiający przy niskich i średnich stanach wody przekroczenie rzeki – piesze lub kołowe, bez użycia mostu czy łodzi. Także płytka cześć innego akwenu, umożliwiająca przej

To raczej niemożliwe. Bród – płytszy odcinek koryta rzecznego, często o twardszym podłożu i spokojniejszym nurcie, umożliwiający przy niskich i średnich stanach wody przekroczenie rzeki – piesze lub kołowe, bez użycia mostu czy łodzi. Także płytka cześć innego akwenu, umożliwiająca przej

0

Zglos komentarz

M
Mairead 🌾 Wieśniak
14 lat temu

... umożliwiająca przejście lub przejazd konno/wozem.

0

Zglos komentarz

M
moniczka1306 🌾 Wieśniak
15 lat temu

plastiki ;/

0

Zglos komentarz

B
Benmaster 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zazdrość? Pokaż swoje zdjęcia z nk, fb. Może też się pośmiejemy?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
15 lat temu

Różowa ma wąsy :D:D lol

0

Zglos komentarz

D
diabel83 🌾 Wieśniak
15 lat temu

ta po lewej wygląda jak by miała zarost Xd

0

Zglos komentarz

C
chimera 🌾 Wieśniak
15 lat temu

zwykla impreza i zwykłe zdjecie a nie kurvix :P

0

Zglos komentarz

M
mistrzu1998 💩 JP 100%
14 lat temu

plastki , nie muszą w habitach , ale szacunku do samych sb to im brakuje :(

0

Zglos komentarz

L
lukasz1356 🌾 Wieśniak
14 lat temu

lampucery!!!!

0

Zglos komentarz

M
m4dz14 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a ile masz lat dziewczynkko ? 16 ?

0

Zglos komentarz

M
m4dz14 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak dla mnie to zadna wiocha dziewczyny ladnie ubrane , przynajmniej cipek nie pokazuja haha a te ktore tu pisza to pewnie zazdrosnice ;// pfff. byly na wiocha bardziej wiesniackie dziunie w klubach ;pp

0

Zglos komentarz

W
Wasyl_84 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ludzie o co wam chodzi. Normalny ubiór na imprezę. Kolejne zdjęcie by dowartościować pasztety.

0

Zglos komentarz

P
Pinki20 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Modliszki.Lalka Barbie jest bardziej nauralna...

0

Zglos komentarz

T
technics181 🌾 Wieśniak
14 lat temu

X demon ? To już chyba wole do kościoła iść.....te same brzmienia

0

Zglos komentarz

C
cegla137 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dlatego ja ... preferuję X Demon a nie Hvn :DD

0

Zglos komentarz

T
technics181 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Oby takich więcej w tym klubie przynajmniej będe miał na co popatrzeć :) pozdrawiam

0

Zglos komentarz

J
Jasiczka 💩 JP 100%
14 lat temu

chyba raczej wiesniarami bez gustu....

0

Zglos komentarz

H
h4h4h4 🌾 Wieśniak
14 lat temu

koleżanka z lewej fajne ślady po wąsach

0

Zglos komentarz

Z
ZyklonB 🏹 Łowca
15 lat temu

Kurvix atakuje :D

0

Zglos komentarz

I
Izkaaa00 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie widzę w tym wiochy..

0

Zglos komentarz

K
kolofak 💩 JP 100%
14 lat temu

Wy chyba nie wiecie co to wiocha przecież zajebiste laski i nie wiem dlaczego to wiocha ? :)

0

Zglos komentarz

F
fukastic 🏹 Łowca
14 lat temu

jak więkoszość dziewczyn na dyskotece ? ktoś tu chyba jest no lifem i nigdy z domu nie wychodził

0

Zglos komentarz

T
tyn113 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pewnie jakas zemsta kolezanek albo zazdrosc:D

0

Zglos komentarz

D
dczechow 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Solarka, blond włoski i wypchane cycory są. Czego chciec więcej do wiochy?

0

Zglos komentarz

D
dimediatore 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie rozumiem po co tutaj taka fotka? Na imprezę w klubie kobiety ubierają się bardziej sexi i estrawagancko. Te dziewczyny są całkiem atrakcyjne i modnie ubrane! Gdzie tutaj wiocha?

0

Zglos komentarz

A
anette 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gratulują Ci znajomości współczesnych trendów bazarowych, ale one niestety z modą nie mają nic wspólnego

0

Zglos komentarz

P
Pasiak 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a ja uważam,że fajne d**y są!

0

Zglos komentarz

X
xPogromczynix 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dziewczyny jak dziewczyny. Strój na imprezę, makijaż wiadomo.

0

Zglos komentarz

S
samoti 💩 JP 100%
14 lat temu

Tak mnie już nudzi ta wiocha że masakra, co drugie zdjęcie to zdjęcia "dziuni" lub "solary" ludzie ile razy można oglądać to samo? Jest w internecie o wiele ciekawszych, przynajmniej śmiesznych zdjęć a nie w kółko to samo i to samo... Zgadza się ktoś ze mną?

0

Zglos komentarz

C
ciamciaramcia336 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ludzie , weźcie. Już naprawde nie macie czego wrzucać ? Zwykłe dziewczyny, normalny strój , nie ma solary ani dzióbka ani nic innego ośmieszającego. Normalna impreza. Nie wiem co w tym jest wieśniackiego. Ogarnij . ; d

0

Zglos komentarz

Reklama