Reklama
Reklama

Komentarze

3
T
TomekDaria 😏 Szyderca
14 lat temu

Rosja i wszystko jest jasne

0

Zglos komentarz

K
karliczekkk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dobra belka, ciekawe jak u nas zareagowali by klienci :D

0

Zglos komentarz

P
pako-21 🌾 Wieśniak
14 lat temu

My w Polsce mamy podatek Belki a w Rosji belkę płatniczą hahahahahaha

0

Zglos komentarz

Reklama